Altın değerinde
yenilik;
Gold üyelik!

Faturasızlara özel Gold üyelik,
birçok avantajı ile Turkcell uygulamasında.

Gold Üyelerin
Hediye ve Ayrıcalıkları Nelerdir?

Bir ay geçerli

5 GB

internet hediyesi

450 TL ve üzeri paket
yüklemenize haftalık

2 GB

internet hediyesi

5 farklı kişiye günlük

1 GB

hediye etme hakkı

TV+ Premium üyeliği olmayanlara

1 Ay

geçerli ücretsiz üyelik hakkı

1 Adet

Caribou

‘da geçerli kahve hediyesi

İlk kez yararlanacaklara

3 Ay

geçerli ücretsiz
YouTube Premium üyeliği

Her Ay

GB

garantili ek
Salla Kazan hakkı

Çağrı merkezi
temsilcilerine
öncelikli
bağlanma hakkı

Gold Üyelik Nedir,
Gold Üye Nasıl Olunur?

Gold üyelik, Turkcell faturasızlara özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan bir üyelik programıdır.
Kullandığınız paketiniz ne olursa olsun, Gold üyelik adımlarını tamamlayarak, siz de Gold üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell uygulamasına girin.
Ana sayfa veya Hediye Havuzu sayfasını açın. Sayfada yer alan Gold üyelik bölümünde hangi adımların sizi Gold üyelik avantajlarına götüreceğini göreceksiniz.

Gold üyelik adımlarınızı 3 ay içinde tamamlayarak avantajlardan faydalanmaya başlayabileceksiniz. Tamamladığınız adımları ve kalan adımları Turkcell uygulamasından kolayca takip edebilirsiniz.

Tüm adımları tamamladıktan sonra Gold üye olmak için tek yapmanız gereken uygulamadaki «Hemen Aktifle» butonunu tıklamak!

Tebrikler, Gold avantajlar dünyasına hoş geldiniz. 90 gün boyunca Gold üyeliğin avantajlarla dolu dünyasından yararlanabilirsiniz!

Gold Üye Olmak İçin,
Hangi Adımları
Takip Etmeliyim?

90 gün içinde aşağıdaki adımları tamamlayarak üye olabilirsiniz.
Üyelik dönemi 90 gündür.
90 gün sonunda üye olmaya tekrar hak kazanmak için belirtilen adımları yeniden tamamlamanız yeterlidir!

1

Son 90 gün içinde
toplam paket yüklemenizin
1.000 TL ve üzeri tutarda olması gerekmektedir.

2

Son 90 gün içinde
en az 3 kez paket
yüklemesi yapmanız
gerekmektedir.

3

Bu yüklemelerden en az
bir tanesi Turkcell uygulaması, turkcell.com.tr veya Paycell uygulaması üzerinden
yapılmalıdır.

4

Gold üye olabilmek için aktiflenme anında Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzun olmaması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gold üyelik nedir?

Gold üyelik, Turkcell faturasızlara özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan bir üyelik programıdır. Kullandığınız paketiniz ne olursa olsun, Gold üyelik adımlarını tamamlayarak, siz de Gold üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son 90 günde, en az 3 ayrı adet paket yüklemesi ile 1.000 TL ve üzeri yükleme yapmış, yüklemelerin en az bir tanesini dijital kanallardan (Turkcell uygulaması, turkcell.com.tr veya Paycell uygulaması) gerçekleştirmiş ve Telsiz Kullanım Ücreti bulunmayan bireysel faturasız müşteriler Faturasız Gold üye olabilirler. Hattaki TL bakiyesi ile alınan paketler dahil değildir.

Gold üye olunca ne kazanırım?

Gold üyeliğini aktifleyen müşteriler, aktiflediği tarihten itibaren 90 gün boyunca Gold üyelik hediyelerinden faydalanabilir. Hediyelerin aktiflenmesi veya yönlendirilmesi Turkcell uygulamasında Hediye Havuzu sayfasındaki Gold Üyelik sekmesinden yapılacaktır.

Temmuz 2023 itibari ile sunulacak hediyeler aşağıdaki gibidir:

  • Bir ay geçerli 5 GB internet hediyesi - Hediye Havuzu’ndan aktiflenecektir - Her Gold üyelik döneminde sadece 1 kez yararlanılabilecektir.
  • 450 TL ve üzeri paket yüklemenize haftalık 2 GB internet hediyesi - 450 TL ve üzeri paket yüklemelerinde hediye otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediyeden 4 haftada 1 kez yararlanılabilir.
  • 5 farklı kişiye günlük 1 GB hediye etme hakkı - Hediye Havuzu’ndan aktiflenecektir. Aktifle butonuna bastıktan sonra paylaşılmak istenen numara girilmelidir. Bireysel/Kurumsal Faturalı/Faturasız/Rahat ses hattı olan Turkcell kullanıcılarıyla paylaşılabilir. 5 adet paylaşma hakkı kullanıldıktan sonra ayrıcalıklar listesinde görüntülenmeyecektir.
  • TV+ Premium üyeliği olmayanlara 1 ay geçerli ücretsiz üyelik hakkı- Hediye Havuzu’ndan aktiflenecektir. Promosyon kodu ile Masterpass ödeme kanalı ile kayıt olarak TV+ Premium Paketini 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilecektir. 1 ay sonunda üyelik otomatik yenileme özelliğiyle güncel TV+ Premium Paketi aylık fiyatı üzerinden yenilenir. Üzerinde aktif TV+ Premium üyeliği olan abonelere bu hediye gösterilmeyecektir.
  • 1 Adet Caribou’da geçerli kahve hediyesi - Hediye Havuzu’ndan aktiflenecektir. Aktifle butonuna bastıktan sonra sms ile şifre iletilecektir. Şifre 2 hafta boyunca geçerlidir. Kasa görevlisine söyleyerek kullanabilirsiniz. Küçük boy Latte, Cappuccino, Americano, Single Espresso, Double Espresso, Günün Kahvesi, Türk Kahvesi, Iced Latte ve Cold Press kahvelerde geçerlidir. Mocha ve Iced Mocha kahvelerde geçerli değildir.
  • İlk kez yararlanacaklara 3 ay geçerli ücretsiz YouTube Premium üyeliği - Hediye Havuzu’ndan aktiflenecektir. Avantajdan yararlanabilmek için bir Google hesabına sahip olmak gereklidir. Avantajdan yalnızca YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan kullanıcılar yararlanabilir. Belirtilen aboneliklerden yararlanmış kullanıcıların ayrıcalıkları arasında Youtube Premium yer almayacaktır.
  • Her ay GB garantili Ek Salla Kazan hakkı - Hediye Havuzu’ndan Salla Kazan’a yönlenebilecektir. 30 günde bir kez olmak üzere Gold üyelik dönemi boyunca 3 ek sallama hakkı verilecektir. İlgili 30 gün içinde sallama hakkından yararlanan abonelerin ek Salla Kazan hakkı ayrıcalıklar listesinde görüntülenmeyecektir.
  • Çağrı merkezi temsilcilerimize öncelikli bağlanma hakkı
  • Kullanılan, kullanmak için gerekli şartlar sağlanmayan veya süresi dolan faydalar, ayrıcalıklar sekmesi içinde yer almayacaktır.

Gold üyelik kampanyasına nasıl katılabilirim?

Gerekli adımlar tamamlandıktan sonra, Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu’ndan Gold üyelik başlatılabilecek olup, ekranda belirtilen son aktifleme tarihine kadar üyeliğin başlatılması gerekmektedir.

90 gün boyunca devam eden Gold üyelik süresi bittikten sonra, söz konusu adımların yeniden tamamlanması gerekmektedir. Adımların durumu, son 90 gündeki yükleme hareketine göre yeniden Gold üyelik ekranında yer alacaktır.

Gold üyelik adımlarını ve avantajlarını görebilmek için Turkcell uygulamasının güncel versiyonunu Google Play ve App Store’dan yüklemeniz gerekmektedir.

Gold üye olup olamayacağımı nasıl takip edebilirim?

Turkcell uygulaması ana ekranından ya da Turkcell uygulaması içindeki Hediye Havuzu’nda yer alan Gold üyelik sekmesinden tamamlamanız gereken adımları ve son aktifleme tarihi öğrenebilirsiniz.

Gold üyelik adımlarını ve avantajlarını görebilmek için Turkcell uygulamasının güncel versiyonunu Google Play ve App Store’dan yüklemeniz gerekmektedir.