GNÇ Star Müzik Yarışması

alem fm

Sahneye
lütfen

GNÇ'ye gel,
videonu yükle, katıl,
sahneye çık!

Ödüller

1. Takım

50.000 TL

2. Takım

30.000 TL

3. Takım

20.000 TL

Nedir?

Keşfedilmeyi bekleyen bir yıldız adayı mısın? Seni GNÇ Star sahnesine alalım. İster bireysel istersen grubunla en iyi müzik performansını sergilediğin videonu çek, GNÇ uygulamasından Challenge TV ile yarışmaya katıl!

Yetenekleri Challenge TV’de hep birlikte oylayıp bu yılın finalistlerini seçeceğiz. Oylama için arkadaşlarının desteğini almayı unutma!

Final etkinliğiyle ilgili sürprizler için GNÇ uygulamasını takipte kal. Şimdi performansına hazırlan ve yeteneklerini herkese göster! Kazanırsan 2021’nin GNÇ Star’ı artık sensin!

Hadi ne duruyorsun GNÇ uygulamasını indirerek başvur bence!

Yarışma Koşulları
GNÇ STAR

Sıkça Sorulan Sorular

GNÇ Star Nedir?

Yarışmacı/yarışmacılar başvuru sırasında bu koşulları kabul ederek yarışmada kendisinin paylaştığı ya da çekimlerde elde edilen kendisine ait görüntü, ses ve diyaloglarının, bunlardan oluşturulan her türlü tertip ve versiyonların ve/veya bunlardan elde edilen ve/veya bunlarla bağlantılı her türlü yazılı, görsel malzeme, broşür, reklam, kampanya, servis, tespitler, işler, ürünler ve bu sayılanlar ile sınırlı olmaksızın diğer tüm çalışmaların, materyallerin ve bunların tüm versiyonlarının, fotoğraflarının çoğaltma, yayma, temsil, işleme ve iletim/yeniden iletim haklarını, bunların topluma sunuluş biçim, zaman ve yerinin belirlenmesi ve değişiklik yapılması haklarını platformda/ürün/malzeme/servis/kampanya/reklam/tanıtım/organizasyon vs. dahil her türlü mecrada, ürün ve malzemelerde vs. de geçerli olmak üzere, sayı, süre, yer, bölge sınırı olmaksızın tüm dünyada ve 3. kişilere devir, lisans ve alt lisans verilebilecek şekilde münhasıran Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye vermiştir.

Kimler katılabilir? Başvuru şartları nedir?

Yarışmaya 15-25 yaş (26 yaş altı) arası tüm gençler yarışma koşullarında yer alan şarkı listesinden seçtikleri bir şarkı veya kendi besteleriyle katılabilir. Kendi besten her müzik tarzında olabilir. Playback yapılan başvuruları kabul etmiyoruz :) Yarışmaya en az 1, en fazla 8 kişi olarak başvuru yapabilirsin. Başvurunu yapmadan detaylı başvuru koşullarını okumayı unutma.

Nasıl başvurabilirim?

Yarışmaya katılmak için performansını sergilediğin maksimum 5 dakikalık katılım videonu GNÇ mobil uygulamasındaki Challenge TV üzerinden bize gönder. İşte hepsi bu kadar. Unutma, yarışmaya grup olarak katılıyorsanız grup liderinin grup adına başvurması gerekiyor. Grup bilgilerini daha sonra video yüklediğin numara üzerinden sana ulaşarak senden isteyeceğiz.

Turkcell müşterisi değilim. Yarışmaya başvurabilir miyim?

Evet başvurabilirsin. GNÇ uygulaması 26 yaş altındaki tüm gençlerin kullanımına açıktır. GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “Hızlı Giriş”i kullanarak telefon numaranla kolayca uygulamaya girebilirsin.

Son başvuru tarihi nedir?

Yarışmaya 28 Temmuz 17:00’a kadar başvurabilirsin.

Yarışmaya birden fazla performans videosu ile başvurmak mümkün mü?

Evet yarışmaya birden fazla performans videosu ile başvurabilirsin ancak oylama sonucu finale en fazla bir performans ile kalabilirsin.

Yarışmaya birden fazla grupla başvurabilir miyim?

Evet yarışmaya grubunla veya bireysel olarak başvurabilirsin ancak değerlendirme sonucu finale en fazla bir performans ve bir grupla/bireysel olarak kalabilirsin.

Yarışmaya daha önce başka yarışmaya katıldığım, yayınladığım veya ödül kazandığım bir performans videosu ile katılabilir miyim?

Evet önceden katıldığın yarışmalar ve kazandığın ödüller yarışmaya katılmak için engel değil.

Katılım ücretli mi?

Hayır yarışmaya ücretsiz olarak katılabilirsin.

Grubum yok ve finale kalırsam final performansımı nasıl sergileyeceğim?

Bireysel olarak finale kalırsan şarkı listesindeki şarkılarda eserin karaoke versiyonunu senin için temin edeceğiz.

Yarışma takvimi nasıl ilerleyecek?

Yarışma takvimi şu şekilde olacaktır:

  • Başvuru ve Oylama Dönemi Başlangıcı: 7 Haziran 2021
  • Başvuru Döneminin Sona Ermesi: 28 Temmuz 2021
  • Oylama Döneminin Sona Ermesi ve Finalistlerin Açıklanması: 6 Ağustos 2021
  • Final Etkinlik Tarihi: Detaylı bilgi için GNÇ uygulamasını ziyaret edin.

Yarışma finalistler nasıl belirlenecek?

Yarışmada finale 10 kişi/grup katılacak. 10 finalist kişi/gruptan 7’si Turkcell tarafından belirlenecek olan “Değerlendirme Komitesi” tarafından belirlenecek olup, geriye kalan 3 finalist kişi/grup Challenge TV üzerinde en çok beğeni (like) alan kişi/grup olarak seçilecek. Finalistler 6 Ağustos 2021 tarihinde GNÇ uygulaması ve GNÇ sosyal medya hesapları üzerinden ilan edilecek.

Oylama süreci nasıl ilerleyecek?

Oylama dönemi 7 Haziran 2021 tarihinde başvurular ile başlayacak olup, 6 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. Oylamada en fazla beğeni (like) alan performans videosu sahibi yarışmacı kişi/gruplardan ilk 3 tanesi final organizasyonuna katılmaya hak kazanacak. Oylama süresi boyunca tüm GNÇ mobil uygulama kullanıcılarının bir performansa günde 1 kez olmak üzere, sınırsız sayıda performans için oy kullanma hakkı olacak.

Final ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

Oylama ve değerlendirme komitesi sonucu finale kalan yarışmacılar final organizasyonuna katılmaya hak kazanacak. Final organizasyonu için detaylı bilgiye GNÇ uygulaması üzerinden erişebilirsin. Finalistlerden final gününde performanslarını Turkcell tarafından seçilecek jüri ve seyirciler önünde sergileyecek. Finale kalırsan Challenge TV’ye video yüklediğin numara üzerinden sana ulaşacağız. Buradaki telefon numaranı güncel tutmayı unutma :)

Finale kalan yarışmacılardan beklenen nedir?

Yarışmaya grubunla katılıyorsan final organizasyonuna tüm grup üyeleri ile katılmanı bekliyoruz. Aksi durumlarda bize önceden haber vermelisin. Finale tek başına kaldıysan seçtiğin eserin karaoke versiyonunu senin için temin edeceğiz. Sahnede kullanılacak davul, piyano gibi büyük müzik aletlerini ve ses sistemini senin için temin edeceğiz. Bunlar dışında gitar, keman gibi enstrümanlarını senin getirmeni bekliyoruz.

Finalde ulaşım ve konaklama nasıl olacak?

Şehir dışından gelecek finalistler için ulaşım, transfer ve konaklama bedelleri bizim tarafımızdan sağlanacak. Bu konuda detaylı bilgiyi katılım koşullarında bulabilirsin.

Ödüller nedir peki?

Final günü finalistlerin performanslarını gerçekleştirdikten sonra yarışma jürisinin belirleyeceği kazananlara verilecek ödüller şu şekilde olacak:

  • 1. Kişi/Grup: 50.000 (elli bin)TL
  • 2. Kişi/Grup: 30.000 (otuz bin) TL
  • 3. Kişi/Grup: 20.000 (yirmi bin) TL

Para ödülü haricinde farklı duyuru ve tanıtım sürprizlerimiz de olacak :)

Hala aklıma takılan sorular var. Bana kim yardımcı olur?

Aklına takılan sorular için detaylı katılım koşulları metnini inceleyebilir ya da gncstar@turkcell.com.tradresine mail göndererek bize ulaşabilirsin!