Turkcell’de oyunlar internetin bitince değil, sen istediğinde biter!

turkcell.com.tr

Turkcell’de oyunlar

internetin bitince değil, sen istediğinde biter!

Turkcell Gaming Paketlerle

Paraşütünü aç, oyuna başla!

Her an her yerde oyun keyfin hiç bitmesin diye Turkcell’den Gaming paketler! Sen de dilediğince oyun oynamak ve çorba parası kazanmak için hemen Gaming paketini al, macerayı kaçırma

Paraşütünü aç, oyun başlıyor!

PUBG Mobile’de geçerli Turkcell Gaming Oyna Paketiyle oyun keyfi hiç bitmez!

En iyileri izle, en iyisi ol!

Sadece oynamak yetmez diyorsan Oyna İzle Paketi'ni al. Hem Youtube'dan oyun videolarını izle hem de PUBG Mobile’de geçerli internet ile eğlencenin tadını çıkar!

Önerilen ürünler

Snopy SG-611 Telefon Uyumlu Tetikli Joystickli Gamepad

Snopy SG-608 PubG Ateş Tetiği

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Gaming Paketleri nedir?

Gaming paketleri istediğin yerde rahatça PUBG Mobile oyna veya oynayanları izle diye PUBG Mobile ve Youtube’da geçerli internet sunan tarifene ek paketlerdir.

Paketlerin içerikleri

Oyna paketi (9 TL/Ay): PubG Mobile’de geçerli 3 GB

Oyna İzle paketi (19 TL/Ay): Youtube ve PubG Mobile’de geçerli 5 GB

Turkcell Gaming Paketlerden yararlanma şartları nedir?

Yaşı kaç olursa olsun oyundan kopamayanlar için tüm Turkcell ses hattı müşterileri Gaming paketlerden yararlanabilir.

Turkcell Gaming paketlerinin içeriğinde verilen internet haklarının geçerli olduğu yerler nerelerdir?

Paket içeriğinde verilen internet faydasının geçerli olduğu yerler:

Oyna paketi kapsamında PubG Mobile

Oyna İzle paketi kapsamında Youtube ve PUBG Mobile

Paketler kapsamında verilen internet faydası Tencent firmasının Turkcell’e iletmiş olduğu IP ve URL’lerde geçerli olacaktır. Uygulamalar içerisinden yönlendirilen üçüncü partilerin mecralarında geçerli değildir.

Nasıl satın alabilirim?

Oyun keyfin hiç bitmesin diye Dijital Operatör uygulaması, Çağrı Merkezi ve Turkcell İletişim Merkezlerinden Gaming Paketleri alabilirsin. SMS ile almak istersen;

Oyna Paketi için OYNA yaz 2200’a yolla.

Oyna İzle Paketi için OYNA IZLE yaz 2200’a yolla.

Paketler her ay otomatik yenilenir mi?

Gaming paketleri iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilecek. Paketin yenilendiğinde SMS ile bilgilendirileceksin.

Kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devreder mi?

Kullanılmayan fayda bir sonraki aya devretmez. Paketini yenileyerek oyun keyfine kesintisiz devam edebilirsin.

Gaming Paketlerindeki haklar başka bir kişiye transfer edilebilir mi?

Paketler kapsamındaki fayda kişisel kullanım içindir, devredilemez.

Peki PUBG nedir? Nasıl oynanır?

20 Mart 2018’de yayına giren PUBG Mobil, Güney Kore’nin ünlü oyun geliştiricilerinden olan Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Çıktığı hafta 100'den fazla ülkede en çok indirilenler arasında giren bir mobil oyun olmuştur.

PUBG’de amaç diğer oyuncuları saf dışı bırakırken hayatta kalmaya çalışmaktır. Oyuncular bir uçağın içinde oyuna başlarlar ve bir bölümde 100’e yakın oyuncu bulunur. İstedikleri zaman uçaktan atlayan oyuncular adanın herhangi bir konumuna inerler. Konuma indikten sonra her oyuncu oyuna başlar. Oyuncular haritaya indiklerinde diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayacak ya da diğer oyunculardan ayrılabilecekleri hiçbir şeyleri olmaz. Pek çok donanım elde ederek rakiplerinize karşı mücadele ettiğiniz oyunda çevrenizde sizi koruyacak, toplamanız gereken ekipmanlar olacaktır. Mücadele sırasında oyunda yayılan gaza da dikkat etmelisiniz. Gaz salınımı ile her birkaç dakikada bir harita rastgele bir bölgeye doğru küçülmeye başlar ve haritanın gaz olmayan, güvenli bölgesine gitmek için oyunculara belirli bir zaman verilir. Güvenli bölgeye ulaşamayan oyuncular mavi parlayan bir duvar ile karşılaşırlar ve oyun dışı kalırlar. İşte bu yüzden farklı ulaşım kolaylıkları bularak oyundaki tüm ek faktörleri kullanmanız gerekir. Bir tam oyun süresi ortalama 30 dakikadan fazla sürer. Oyun sona erdiğinde PUBG mağazasında geçerli olacak oyun parası sahibi olursunuz. Oyun parasıyla oyun içi sandıklarını satın alabilir ve bu sandıkları açarak özel oyun eşyalarına sahip olabilirsiniz. Her oyun sonu oyuncular hayatta kaldıkları süreye, oyunculara verdiği hasara göre oyun içi para ile ödüllendirilirler. Bu ödüllendirme sadece oyunu kazanan oyuncular için değil, tüm oyuncular için geçerli olacak şekilde tasarlanmıştır.

PUBG Mobil Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

PUBG Mobil iOS işletim sistemli iPhone 5s ve üst modelleri, iPad Air ve üst modelleri, iPad mini 2 ve üst modelleri, iPad Pro ve üst modelleri, 6. Jenerasyon iPod Touch’larda kullanılabiliyor. Öte yandan Android işletim sistemli her telefonda kullanılırken tek kısıtı Android 5.1.1 ve üzeri sürüme sahip olmanız,ve cihazınızda 2GB RAM desteği bulunması.

PUBG Mobil’i Android işletim sistemli bir telefon ile indiriyorsanız 674 MB'lık, PUBG Mobil’i iOS işletim sistemli bir telefon ile indiriyorsanız 892 MB'lık bir alana ihtiyaç duymaktadır.

PUBG Mobilde En İyi Performansa Sahip Olmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

PUBG Mobil Android veya iOS'taki akıllı telefon seçimimizden bağımsız olarak oyunu sorunsuzca oynamanızı sağlayan çoğu cihaz için iyi optimize edilmiştir. Bununla birlikte, eğer PUBG Mobil oynarken performans sorunu yaşarsanız ayarlardan en yüksek kare hızı ve akıcı/dengeli grafik seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Öte yandan PUBG Mobil, hem yüksek çözünürlüklü hem de oyun içi indirmelere sahip çevrimiçi oynanabilen bir oyun olduğu için Android ve iOS işletim sistemli cihaz kullanıcıları PUBG Mobil Internet sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor. PUBG Mobil Internet Error sorunu ve çözümü için öncelikle basit kontrolleri yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak Turkcell’liyseniz bu konuda sıkıntı yaşamazsınız! Turkcell Gaming Paketiniz ile PUBG Mobil’i internete bağlı herhangi bir sorun ile karşılaşmadan oynayabilirsiniz.

PUBG Mobil Oyunu Ne Kadar İnternet Tüketir?

Bu boyutta bir oyunu internet üzerinden bir saat civarı oynadığınız zaman yaklaşık 10 - 40 MB arasında internetiniz gitmektedir. Ama Turkcell’liyseniz PUBG Mobil internet kotanızdan yemez!

Tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz kişiye özel Turkcell Gaming Paketleri ile hem oynayabilir hem de en iyileri Youtube’dan izlebilirsiniz. Türkiye’de bir ilk! Artık Turkcell’liler PUBG oynarken internetini düşünmüyor, internet paketleri bitince değil; istediklerinde oyun bitiyor.