Turkcell Fiber Kampanyalar

turkcell.com.tr
 

Modem Kullanım Ücreti Yok!

Turkcell Fiber'de modem kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir! Faturanıza ek modem ücreti yansımaz.

 

Ücretsiz Kurulum Turkcell Fiber'de

Turkcell Fiber'de birlikte belirleyeceğimiz randevu saatinde deneyimli ekiplerimizle kurulumunuzu ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

 

Işık Hızında Evler

Turkcell Fiber ile evinizde internetin keyfini ışık hızında çıkarın. Sevdiğiniz tüm içerikleri beklemeden, hemen izleyin!

 

Televizyon keyfi TV+'ta, TV+ Turkcell Fiber'de

TV+ ile yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, en heyacanlı spor mücadeleleri birbirinden popüler diziler, belgeseller ve çok daha fazlası sizi bekliyor. Üstelik ev internetinizden de yemeden!

 

Anılarınızı lifebox ile saklayın, Turkcell Fiber hızında yükleyin!

lifebox ile fotoğraflarınız, videolarınız, rehberiniz ve tüm dosyalarınız hep güvende! Üstelik Turkcell Fiber kampanyalarında 100 Mbps yükleme hızı da bizden hediye! lifebox'lı olmak için tıklayın!

 

Tabletiniz Bizden!

Turkcell Fiber'de ışık hızında internet ile beraber hediye tabletinizi de alabileceğiniz kampanyalar sizi bekliyor.

 

Platinum ile ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Turkcell Fiber'de ışık hızında limitsiz internetin keyfini çıkarırken, Turkcell Platinum'un ayrıcalıklı dünyasından da faydalanabilirsiniz!

 

Hizmet Dondurma

Uzun dönem evinizde olmayacaksanız kullanmadığınız fiber internetinize ücret ödemenize gerek yok Dondurma hizmetimizle fiber internetinizi 3 ay, üstelik senede iki kere dondurabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN KAMPANYALAR

Turkcell Fiber Faydalar - Sıkça Sorulan Sorular

Modem Dahil

 • Kampanya kapsamında Fiber internet modemi ücretsiz midir?

  Modem kullanım ücreti ilgili kampanyanın fiyatlar bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Taahhüt süresi boyunca müşterilerden ek bir ücret alınmaz.

 • Modem kullanım ücreti nedir?

  Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Fiber kampanyaları kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Bu ücret kampanya bedeline dahildir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, vergiler dahil 300 TL modem ücreti kullanıcıya fatura edilir.

Ücretsiz Kurulum

 • Ücretsiz kurulum nedir, kurulum ücreti alınır mı?

  Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olunması halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL alınmaz. Bu ücret kampanya iptal bedeline dahildir, kampanya fiyatına ek kurulum ücreti ödemezsiniz.

Işık Hızı

 • Işık hızı nedir?

  Fiber internet altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran fiber optik kablolar kullanılır. Bu sayede, ışık hızında yani; çok yüksek hızlı geniş bant internet erişimi sağlar.

TV+

 • TV+ nedir?

  TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanalları, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

 • Kimler TV+ müşterisi olabilir?

  Tüm Turkcell Superonline müşterileri Turkcell TV+ üyesi olabilir. TV+ kutu üyeliği (IPTV servisi) için Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterisi olmanız gerekmektedir.

lifebox

 • lifebox nedir?

  lifebox fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, telefon rehberinizi yedekleyebileceğiniz; internete erişebildiğiniz her yerde telefon, tablet ya da bilgisayardan bu dosyalara ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir servistir. Uygulamayı indiren ve giriş yapan tüm abonelere 5 GB saklama alanı hediyemizdir.

 • lifebox’ta geçerli 100 Mbps yükleme (upload) hızını nasıl kullanabilirim?

  Turkcell Fiber kampanyalarına geldiğinizde, taahhüt süresi boyunca lifebox kullanımlarında 100 Mbps Turkcell Superonline tarafından hediye edilir.

Tablet Hediye

 • Hediye tablet kampanyası nedir?

  Turkcell Fiber’deki 24 ay taahhütlü belirli kampanyalarda kalma sözü veren müşterilerimize tablet Turkcell Superonline tarafından hediye edilir. Cihaz eve kadar teslim edilir. Kampanyadan cayma durumundna tablet rayiç bedeli cayma hesabına katılır. Cihazlar stoklarla sınırlıdır.

Platinum

 • Platinum ayrıcalıkları nelerdir, nasıl faydalanabilirim?

  Turkcell bireysel mobil müşteriler kampanya kapsamında sunulan Platin paketlerden yararlandıkları sürece Turkcell Platinum müşterisi olur. Platinum ayrıcalıklarını ve haberlerini tek platformda sunan Platinum uygulamasından takip edilirsiniz. Kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır. Detaylar: turkcell.com.tr ve 0532 532 00 00

Dondurma

 • Hizmet dondurma nedir? Nasıl faydalanabilirim?

  Belirli süreli ve geçici olarak hizmetini kullanamayacak müşterilerimizin yararlanabileceği bir özelliktir. Hizmet dondurma işleminden yılda 2 kez her bir dondurma süresi max 90 gün olacak şekilde faydalanabilirsiniz.

 • Hizmet dondurma işlemi ücretli midir?

  Hizmet dondurma işlemi 29,90 TL olarak ücretlendirilmektedir.