İnternet tarayıcınız bu siteyi görüntülemek için çok eski.

Aşağıdaki tarayıcılardan birini indirip, bu siteyi düzgün görüntüleyebilirsiniz.

TURKCELL EMOCANLAR

ARAMIZDA

FİKRİYE EMOCAN

Emocanlar’ın en parlak fikirlisi, Fikriye Emocan.Kendisi tam bir sosyal medya canavarı. Nerede olursa olsun,telefonu hep elinde olur. Gündemde ne var, ne popüler ondan sorulur. Instagram’ın altından girer, Twitter’ın üstünden çıkar.Her paylaşımı, binlerce “like”la dolar.

ZEKİ EMOCAN

Emocanlar’ın akıl küpü Zeki Emocan Oyunculuk, onun uzmanlık alanlarından sadece bir tanesi. 7’den fazla yabancı dil bildiği yetmezmiş gibi, hesabını kitabını da bilir. Karşılaştığı her soruna mantıklı bir çözüm getirir. Mantığını kullanarak çekim kalitesine güvendiği için Turkcell reklamlarında oynamayı kabul etti.

RACON EMOCAN

Emocanlar’ın ağır abisi Racon Emocan. Hobileri arasında bilardo sporu ve tavla var. Maça gitmeyi sever. Racona ters durumları sevmez. “Reklam yüzü olacaksam en kral marka ile olayım“ dedi ve Turkcell’i tercih etti.

ORGANİK EMOCAN

Emocanlar’ın en doğalı Organik Emocan. Reklamlarımızda oynama kararını astroloğuna danışarak aldı. Ne mutlu ki gezegenlerin açısı bizi gösteriyormuş. Yemeklerden kinoa ve avokado, sporlardan pilates ve yoga sever.

PAMUK EMOCAN

Emocanlar’ın sevgi kelebeği, Pamuk Emocan. Müzik dinlemeyi, sinemaya gitmeyi, yolda yürümeyi, toplu taşımayla seyahat etmeyi, evde oturmayı, su içmeyi, bu web sitesini... Yani her şeyi sever, pek ayırmaz. Turkcell’i çok sevdiği için reklamlarımızda oynamayı kabul etti.

TISTIS EMOCAN

Emocanlar’ın en korkağı, Tıstıs Emocan. İçinde bulunduğu durum ne olursa olsun, kendine korkacak geçerli bir sebep bulur. Boş zamanlarında televizyon izlemez; gözleri bozulabilirmiş. Top oynamaz çünkü terleyip hasta olmaktan korkuyor. Aynı şekilde Turkcell reklamlarında, markanın önüne geçeceğinden korkuyor.

SEFA EMOCAN

Emocanlar’ın en keyfine düşkünü, Sefa Emocan. Dizi izlemeyi seviyor, yemek yemeyi daha çok seviyor. Dizi izlerken yemek yemeyi ise ayrı bir yere koyuyor. Keyfine keyif katacağını düşündüğü için Turkcell reklamlarında oynamayı Kabul etti.