Verus iPhone 7 Yüksek Korumalı Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Yüksek Koruma

Kılıfınızın yumuşak iç yüzeydeki ağ dokusu ve kanalları ile darbeleri yok eder. 1.3 milimetre olan kenar payı ile iPhone 7 ekranının darbelerde yüzey ile temas etmesini engeller.

 

Darbe Emici Katmanlı Yapı

Polikarbon aşınmaz ve sert dış yüzey telefonunuzu canlı renkleri ile göz kamaştırıcı hale getirecektir. Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak doku Air Space Özelliği ve darbe emici kanalları ile iç yüzeydeki ilk katmanı oluşturur.

 

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır ve bu sayede elinizden kayarak düşen cihazlarınız korunmuş olacaktır. Milimetrik hassasiyetle tasarlanan Verus Yüksek Korumalı Kılıf; kulaklık girişine kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.

 

Stant Özelliği

iPhone 7 Yüksek Korumalı kılıf stant özelliğine sahiptir. Kolay açılabilen yapısı, metal malzemesi ve mıknatıslı tutma özelliği ile kullanıcı dostudur. Stant özelliği sayesinde videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Ultra İnce
  • Katmanlı yapı
  • Örümcek iç doku
  • Dayanıklı malzeme
  • Stand özelliği
  • Air Space özelliği
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Sert Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

Kapat
Yardım ister misiniz?