Verus iPhone 6/6s Sürgülü Koruma Kılıfı Mavi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Sıradışı Tasarım

Verus Sürgülü kılıf ile iPhone'unuzun ön yüzeyi ve ekranı da koruma altında. Birbirinden bağımsız olarak ön ve arka yüzeyi kaplayan kılıfı, birlikte fonksiyonel biçimde kullanılabilirsiniz.

 

Kızaklı Ön Kapak

Ekranı kaplayan kızaklı ön kapağı kaydırarak arayan numarayı kontrol edebilirsiniz. Pencere özelliği sayesinde hem gelen aramaları kolayca cevaplayabilir hem de konuşma sırasında kılıfı çıkartmanıza gerek kalmaz. iPhone'unuzun ekranını ve ön kamerasını kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken, ön yüzeyi kaplayan kılıfı çıkartıp kızak özelliği ile desteklenmiş arka yüzey üzerine geçirmek.

 

Ekranınız da Koruma Altında

Kızaklı ön kapak sayesinde, telefonunuzun ön yüzeyinin yere temas etmesi durmunda da koruma sağlayarak ekranınızı kırılmalara karşı korumuş olursunuz.

İsterseniz Stand Yapın

Sürgülü ön kapağı stand konumuna getirerek videolarınızı rahatça izleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Mükemmel tasarım
  • Sürgülü yapı
  • Stand Özelliği
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Sert Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?