Verus Galaxy S8 Kristal Bumper Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Sade Tasarım

Silikon kılıf kullanıcılarının vazgeçilmez Galaxy S8 aksesuarı haline gelecektir. Ayrıca dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler telefonunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır.

 

Güçlü Koruma

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Kristal Bumper hem Galaxy S8 Plus'ınızı etkin korur hemde Galaxy S8'inizin tasarımını ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

 

Katmanlı Yapı

Kristal bumper çift katmandan oluşmaktadır. İlk katman güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydir, şeffaf-transparandır ve yumuşaktır. İkinci katman ise sağlam polikarbondan oluşmaktatır ve cihazını darbelere karşı korur.

Özellikler

  • Ağırlık: 30 gr
  • Boyut 6.07 x 2.93 x 0.46 mm
  • İnce Tasarım
  • Şeffaf Yapı
  • Ultra Hafif
  • Dayanıklı malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Sert Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?