Ugreen Qualcomm 3.0 Çift USB Çıkışlı Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İki Cihazı Aynı Anda Hızlı Şarj

Ugreen Qualcomm 3.0 şarj cihazı geleneksel şarj cihazlarına göre 4 kat daha hızlı şarj ederek sizin için zamandan tasarruf sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Çift USB portu sayesinde aynı anda iki cihazınızı da şarj etmenize imkan sağlar.

Sizi ve Cihazınızı Korur

Çoklu koruma yöntemi sayesinde cihazlarınızı korumak amacıyla aşırı akım koruması, aşırı sıcaklık koruması ve şok devresi koruması ile donatılmıştır. Kompakt boyutlarda üretilen cihaz aynı zamanda uluslararası voltaj uyumluluğunu da uygun olmasından seyahatlerinizde yer kaplamayacaktır.

Özellikler

Giriş: AC 100-240 V 50/60 HZ 800mA Max.
USB Çıkış : DC 5V/2.4A
QC 3.0 Çıkış : DC 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
Çıkış Gücü : 30W Max.
Boyutlar : 64.8 X 54.8 mm.

Kutu İçeriği

1 x UGREEN QC 3.0 Şarj Cihazı 30W Çift USB Portlu Şarj Cihaz
1 x Kullanma Kılavuzu (İngilizce)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?