Ttec 2SCM01 Quantum Lightning Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güvenli Şarj

1A / 5W USB çıkış gücüne sahip Apple lisanslı Quantum MFi seyahat şarj aleti, 100 cm kablo uzunluğu ile telefonunuzu şarj halindeyken bile özgürce kullanmanızı sağlar. Güvenli şarj için akım korumalı devreleri ile akıllı cihazlarınız için güvenli şarj deneyimi sunar. Uzun seyahatlerden şehir içi kısa yolculuklara kadar günün her anını değerlendirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Tüm cihazlar için üniversal USB çıkışı sayesinde yolculuğunuz sırasında şarj sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. 

Özellikler

  • 1A / 5 Watt hızlı şarj
  • Tüm cihazlar için üniversal USB çıkışı
  • 100 cm Lightning - USB kablo
  • Kolay taşınabilir kompakt tasarım
  • Şarj ve veri senkronizasyonu
  • Güvenli şarj için akım korumalı
  • 100-240 Volt AC giriş

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?