Ttec 2CKS02U SpeedCharger Duo Araç Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güvenli Şarj

3.1A / 15W USB çıkış gücü ile telefonlarınızı standart şarj ünitelerine göre telefonunuzu tanıyarak maksimum hızda şarj eden SpeedCharger Duo, aynı anda hem iPhone hem de Android cihazları şarj edebilme özelliğine sahiptir. Böylece iki cihazınızı aynı anda şarj edip zamandan tasarruf edebilirsiniz. Güvenli şarj için akım korumalı devrelerle geliştirilmiş, LED güç göstergesine sahip SpeedCharger Duo şarj aleti, 12-24 V AC giriş gücü ile çalışır.

Özellikler

  • 3.1A / 15W USB araç içi şarj cihazı
  • Aynı anda Android ve iPhone cihaz şarj edebilme
  • 100cm kablo uzunluğu
  • Kolay taşınabilir kompakt tasarım
  • Güvenli şarj için akım koruması
  • Mavi LED güç göstergesi
  • 12-24 Volt DC giriş

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?