Trust Yükselticili Araç İçi Telefon Tutucu Siyah

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Uzatılabilir Kavrama Yeri

Telefonunuzu kapağıyla birlikte bile sıkıca tutmak için tasarlanmış güçlü uzatılabilir tutucu, seyir halindeyken telefonunuzun hep güvende olmasını sağlar. Uzatılabilir kavrama yeri sayesinde hava akışını engellemez.

 

Bütün Araç Hava Menfezleriyle Uyumlu

Her türlü araç havalandırmasına uyar ve çizilmelerin önüne geçer. Bu sayede aklınız telefonunuzda kalmaz ve rahatça yola odaklanabilirsiniz.

 

Kolay Erişim

Kolayca saklayabilmeniz ve yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Araç değiştirdiğinizde ya da kiraladığınızda telefonunuzu rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

Eller Serbest

Bilmediğiniz bir adrese doğru giderken ya da trafik yoğunluğuna bakarken navigasyonu göz ucuyla rahatça takip edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları telefonunuz üzerinden kolayca açabilir ya da ellerinizi direksiyondan kaldırmadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: 50 - 83 mm arasında genişliğe sahip cihazlar ile uyumlu
  • Boyutlar: 90x65x30 mm

Genel Özellikler

Telefon Tutuş Türü
Sıkıştırmalı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?