Trust Urban Lightning Şarj ve Data Kablosu 2M

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Şarj ve Veri Senkronizasyonu

Tek kablo ile birden fazla Apple ürününüzü kolayca şarj edebilir ya da veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Lightning girişi bulunan tüm Apple cihazlarınızla kullanabilirsiniz.

 

Her Yerde Sizinle

Günümüzde en sık yaşanan sorunlardan bir tanesi de şarjın bitmesidir. Özellikle dışarıdayken priz ya da uyumlu şarj aleti bulmak güç oluyor. Laptopların USB portuna, USB şarj cihazlarına veya taşınabilir şarj cihazlarına kolayca bağlanabilmenizi sağlayacak Trust kablonuz ile dilediğiniz her yerde akıllı telefonunuzu kolayca şarj edebilirsiniz.

 

Apple Tarafından Sertifikalı Güvenilir Tasarım

Apple ürününüzün garanti kapsamından çıkmaması ve uzun süreler güvenle çalışabilmesi için sertifikalı kablolar kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede hem cihazınızı güvenle kullanabilecek hem de olası aksiliklerin önüne geçeceksiniz.

 

2 Metre Kablo Uzunluğu

Telefonunuzu şarj ederken ya da bilgisayarınıza yedekleme yaparken işlemin bitmesini beklemenize gerek yok. 2 metre kablo uzunluğu sayesinde telefonunuzu tüm işlemler esnasında rahatça kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Uç 1: USB-A Male
  • Uç 2: Lightning C48 Male
  • Kablo Uzunluğu: 2 Metre
  • Uyumluluk: Tüm Lightning girişe sahip olan Apple ürünleriyle uyumlu
  • Data Transfer: Var
  • Kablo Tipi: Yuvarlak

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
2 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning
Sertifika
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?