Trust Koltuk Direği Manyetik Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Güçlü Koltuk Direği Manyetik Tutucu

Telefonunuzu kapağıyla birlikte bile sıkıca tutmak için tasarlanmış güçlü manyetik tutucu, seyir halindeyken telefonunuzun hep güvende olmasını sağlar.

 

8-12 mm Çapındaki Koltuk Başlık Direkleriyle Uyumlu

Neredeyse tum araç koltuk başlık direkleriyle uyumludur ve çizilmelerin önüne geçer. Kolayca saklayabilmeniz ve yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Araç değiştirdiğinizde ya da kiraladığınızda telefonunuzu rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

Rahat Kullanım

Arka koltukta otururken seyahatinizin daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlamak sizin elinizde. İkinci bir tutucu ile dilerseniz tabletinizi de sağlam bir şekilde koltuk direğinize sabitleyebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları ve filmleri telefonunuz üzerinden kolayca açabilir, görüntülü görüşmelerinizi yapabilir ya da seyahatin keyfini çıkartırken telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: 55 - 90 mm Arasında Genişliğe Sahip Tüm Cihazlar
  • 2 Metal Yapışkan ve Metal Plaka içerir

Genel Özellikler

Telefon Tutuş Türü
Mıknatıslı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.