Spada T224 İkili Seyahat Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

İki Cihazı Aynı Anda Şarj Edin!

Evinizde, iş yerinizde ya da seyahatlerinizde her telefon veya tablet için ayrı ayrı adaptör kalabalığına Spada ikili seyahat şarj adaptörüyle son verin. İkili USB çıkışı ile tablet ya da akıllı cihazlarınızı rahatlıkla kullanıp hızlı ve sorunsuz şarj sağlayabilirsiniz.

 

Ultra Hızlı Şarj

2.4 A Usb çıkış soketi sayesinde tüm cihazlarınızı tam zamanlı ve sorunsuz şarj etme imkanı sağlar. Tek cihazınızı şarj ettiğiniz sürede 2 kat daha hızlı şarj edebilirsiniz.

Üstün Koruma

Spada ikili şarj adaptöründe bulunan üstün koruma özellikleriyle cihazlarınızı güvenle ve en iyi performans ile şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Güç Çıkışı : 5V, 2.4 A
  • USB Çıkışı: 2.4 A
  • Koruma devresi

Genel Özellikler

Kablo
Yok

Bağlantı Arayüzleri

Sertifika
Var
USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.