Spada iPhone 7/8 Glitter Parlak Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Glitter Kapak İle Zevkinizi Yansıtın

Bazen güzelliği gösteren her şey özeldir. Şık tasarımı, dikkat çekici renkleri ile spada Glitter kılıf ile tarzınızı yansıtsın. Zevkinizi, tercihinizi ve iddianızı bırakın spada Glitter göstersin.

 

Şık Tasarım

Spada için kaliteli ve özel malzemeden üretilen Glitter kapaklar, kolaylıkla çıkartılıp takılabilir, elde kaymaz. Glitter kılıflar telefonunuzun ses açma kapatma, güç, hoparlör ve kulaklık tuşlarına kapatmaz , kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Özel Üretim

Güçlendirilmiş plastikten üretilen spada Glitter kılıfları telefonunuzun arka ve yan yüzeyini çizilmelere, darbelere, toza ve kire karşı korur. Isı değişikliklerinden etkilenmez, deforme olmaz, insan sağlığına zararlı malzeme içermez, güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Güçlendirilmiş sert plastik
  • Göz alıcı renkler
  • 25 gr ağırlık

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Sert Plastik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

Kapat
Yardım ister misiniz?