SBS Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

Kompakt Tasarım

SBS'den yeni seyahat şarj cihazı ile akıllı telefonunuzu daha hızlı şarj edin. Entegre evrensel USB soketi ile akıllı telefonunuzun veri kablosunu güvenli bir şekilde şarj edebilmenizi sağlar. Şarj cihazı, göze hoş gelen siyah plastikten imal edilmiştir. Son derece küçük boyutta olması, çantanızda veya bavulunda taşımak için ideal bir şarj cihazı olmasını sağlar.

Güvenli Şarj

SBS araç şarj cihazında bulunan akım koruma özelliğine sahip seyahat şarj cihazınız sayesinde tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Intelligent Charge (akıllı şarj) özelliği sayesinde şarj durumu en düşük olan telefona daha fazla enerji göndererek daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar.

Özellikler

  • Besleme Gerilimi: 90/240V
  • Şarj Akımı: 1000 mA
  • USB: 2.0 konnektör
  • LED ışıklı
  • Akıllı şarj özelliği

Genel Özellikler

Kablo
Yok

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?