SBS Audio 3.5 mm Jack Stereo Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dayanıklılık ve Kalite

SBS AUDIO 3.5MM JACK STEREO KABLO, daha iyi bir ses deneyimi için cep telefonunuzu, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi portatif hoparlörlere ve ev stereo cihazlarına bağlayabilirsiniz. Bu kablo, kalite kaybı olmayan bir ses sinyali için rafine edilmiş malzemeden yapılmıştır. 3.5 mm jacklı stereo ses kablosu ödün vermeyen dayanıklılık ve kalite için altın kaplama konektörler üretilmiştir.

Özellikler

  • Kablo uzunluğu 1.5 m
  • 3.5 mm jack girişli mobil cihazlar, akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?