Philips DLP10026 Qi Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Qi Teknolojisi

Qi teknolojisiyle tasarlanmış lityum polimer pil sayesinde güvenli ve hızlı şarj. Kablosuz (Qi) şarj,  2 x USB ve Type C bağlantı noktasıyla donatılmış, çoklu ve güçlü taşınabilir bir şarj cihazıdır. Uyumlu cihazlarınızı kablosuz olarak şarj etmeniz için mükemmel bir seçimdir.

Kaliteli Yapı

Kaliteli malzemesi sayesinde Philips DLP10026 Qi çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özellikle çoklu kullanımların olduğu yerlerde büyük avantajlar sağlamaktadır. Smart Protection (OCP,OVP,OHP) sayesinde güvenli şarj olanağı tanır.

10000 mAh Kapasite

10000 mAh’lık kapasitesiyle günlük enerji ihtiyacınızı fazlasıyla kablosuz olarak ta sağlayabilirsiniz.

Hızlı Şarj

Kablosuz olarak şarj olan cihazlarınız için QI 5W hızında güç verir. USB üzerinden şarj olan cihazlarınız için 2.1A hızında hızlı şarj imkanı sunar. Aynı anda 3 cihazı tek bir seferde şarj edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu

Kablosuz şarj sırasında kaymayı engelleyen kullanıcı dostu nano jel yüzeye sahiptir. Led şarj durum göstergesi ile şarj cihazının ne kadar şarjı kaldığını görebilirsiniz.

Özellikler

  • Batarya: 10000 mAh
  • Işıklı Led Göstergesi: Var
  • USB Girişi: 2 USB
  • Type-C Output: 1
  • Batarya Türü: Li-Polimer
  • Düğmeler : Açma düğmesi
  • Ağırlık: 278 gr
  • Boyutlar: 155x70x15 mm
  • Paket İçeriği: 1 Adet DLP10026 QI Kablosuz Şarj Cihazı, 1 Adet USB Şarj Kablosu
  • Uyumluluk: Kablosuz şarjı detekleyen tüm akıllı telefonlar (Kablosuz şarjı deteklemeyen cihazlarınızı kablo üzerinden şarj edebilirsiniz)

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Kablo
Var

Hafıza

Kapasite
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C
USB Port
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.