Laut Ombre iPhone 7/8 Desenli Koruyucu Kılıf Mavi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Canlı Tasarım

Ombre sörf ve plaj hissinden esinlenip 80’ler tarzını yansıtır. Parlak ve neşeli olgular iPhone 7 ve 8 cihazınızı en iyi şekilde göstermek için dayanıklı ve canlı renkler ile tasarlanmıştır. Cihazınızla mükemmel uyum sağlar.

 

360 Derece Koruma

Kılıfınız cihazınıza 360 derece koruma sağlar. Darbelere ve çizilmelere karşı iPhone 7 ve 8’inizi korur. Yüksek kalitedeki parlak kaplamalı desenleri cihazınıza tarz katar.

Özellikler

  • ksek kalitede parlak kaplama
  • Hasas baskı ve canlı renkler
  • 360 derece koruma
  • 2 adet ekran koruyucu
  • Mikrofiber ekran temizleme bezi

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?