Happy Plugs Spor Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Yumuşak ve Konforlu Yapı

Happy Plugs Spor Kulaklık İçi Kulaklık, yumuşak ve konforludur. Tüm akıllı telefon ve müzik çalarlarla uyumludur. Spor yaparken rahat kullanabilmeniz için özel tasarlanmış silikon başlıklar, suya karşı dayanıklı, spor yaparken sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış dolaşmayan kablosuyla ön plana çıkar.

 

Üstün Ses Performansı

Tarzınıza uyumlu canlı, göz alıcı renk seçenekleri ile her türlü cihaz ve kıyafetinizle uyum içinde kullanabileceğiniz moda odaklı şık bir aksesuardır. Üstün ses performansı spor yaparken müziğin keyfini en üst düzeyde çıkarmanız için ayrıca ses kontrol düğmeleri mükemmel ses kalitesi sağlar. Telefon görüşmeleriniz için yerleşik mikrofon ve cevaplama butonu bulundurur.

 

Her Kulağa Uygun Silikon Uçlar

Her kulağa uygun silikon uçlar ile dış ortam seslerini tamamen izole edip müziğinizi olması gerektiği gibi dinler, görüşmelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza imkan sağlar. 3.5 mm kalınlığında altın kaplama ses girişi ile yüksek performanslı kaliteli stereo ses bağlantısı sağlar.

Özellikler

  • Performans için tasarlandı
  • Ses düzeyi ve mikrofon kumandası
  • Yüksek kalite, su geçirmez tasarım
  • Kulağa kitlenen, hareketli anlarda bile raht kullanım
  • Dolaşmayan kablo yapısı
  • Taşıma çantası
  • MFI Lisanslı (Kulaklığın üzerinde bulunan kumanda Apple cihazları ile uyumludur)
  • Tüm 3.5mm jak girişi olan tüm cihazlarla uyumlu

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Stereo
Kullanım Tipi
Kulak içi
Mikrofon
Var

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
3.5 mm

Bağlantılar

Bluetooth
Yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?