Cellularline iPhone 7/8 Koruyucu Gizli Filtreli Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Meraklı Gözlerden Korunun

Kalabalık yerlerde akıllı telefonunuzu meraklı gözlerden korumak isteyen herkes için mükemmel bir koruyucu kılıftır. Kılıfınızın gizli filtresini ekranınıza uygulandıktan sonra cihazınıza yan taraftan bakanlar ekranınızı göremezler. Rahat bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz.

 

Gizlilik Derecenizi Siz Ayarlayın

Ekran çözünürlüğünden tam olarak keyif alabilmek için gizliliğinizi korumanıza gerek kalmadığında filtre kolayca çıkarılabilir. Dokunmatik filtre sayesinde, gizlilik derecesi yüksek e-postalar veya mesajlar yazmak daha kolaydır.

Özellikler

  • İstediğiniz zaman gizliliğinizi korumak için çıkarılabilir filtre
  • Korumalı yan görünüm filtresi ve saydam ön görünüm
  • E-postaları ve mesajları kolaylıkla yazmak için dokunmaya duyarlı filtre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?