Buff iPhone 11 Pro Air Hybrid Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

BUFF iPhone 11 Pro Air Hybrid

Sektörün lider markaları arasında yer alan BUFF eşsiz tasarımı, mükemmel darbe önleyici materyali, inceliği ve göz alıcı renkleri ile şimdi satışta. Elinize alır almaz hissedeceğiniz yüksek kaliteli materyal ve mükemmel işçilik size BUFF markasının neden bu kadar tercih edildiğini hissettirecektir. Ürün Türkiye distribütörü garantisi altındadır.

Koruma Boşluğu

  • 1.2 mm uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 11 Pro ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere - çizilmere karşı korumaya yardımcı olur. 0.2 mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesine engellemeye yardımcı olur.
  • Bu kılıfın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde iPhone 11 Pro'nun ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır. Bu, iPhone 11 Pro’nuzun ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Mükemmel Uyumluluk

  • Tam erişilebilirlik: Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar.
  • Her bir Air Hybrid, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.

Özellikler

  • Yüksek kalite materyalden üretilmiştir.
  • Cihazın kenar kısımlarını tamamen kapatır.
  • Cihazınızı çizilmelere ve darbelere karşı korur.
  • Kılıf telefonun üzerindeyken tüm kontrollere doğrudan erişim mümkündür.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Uyumluluk
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?