Anker Powerport Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Basit ve Hızlı Şarj Et

En yeni Qi endüktif teknolojisi, telefonunuzu şarj cihazı üzerine yerleştirmeniz yeterlidir. Hızlı Şarj Modu, herhangi bir hızlı kablosuz şarj kabiliyetine sahip cihaza 10 W şarj sunar.

Üstün Tasarım

LED'ler cihazın ve şarj cihazının durumunu gösterir. Kaymaz şarj pedleri , cihazları güvenli bir şekilde tutar. İnce, kompakt yapı minimum alanı kaplar.

Endişesiz Garanti

24 aylık garantilidir.

Öneriler

  • 10W Hızlı Şarj Modu için, Quickcharge 3.0 destekli Anker PowerPort 1, 18W QuickCharge 3.0 Hızlı Şarj Seyahat Şarj Cihazı kullanmanız önerilir. 
  • Cihazı şarj ederken veya şarj ederken cihazınızı kullanmak, daha yüksek sıcaklıklara neden olabilir.Etkili şarj olmasını sağlamak için koruyucu kılıfları çıkartın. 
  • Kablosuz şarj uyumlu cihazlar: Apple iPhone: 8, 8 Plus, X Samsung Galaxy: S9, S9+, Note 8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge LG: V30, G6 , G4 , G3 Microsoft Lumia: 1520, 1020, 930, 929, 928, 920 Google Nexus: 4, 5, 6, 7 (2013) BlackBerry: Priv Hızlı Şarj Modu uyumlu cihazlar şunlardır : Samsung Galaxy Note 5, S7 / S7edge ve S6 edge+

Özellikler

  • Hızlı Şarj Özelliği: Var 
  • Şarj Gücü: 10Ws 
  • Bağlantı: Kablosuz

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı
Kablosuz

Pil & Güç Yönetimi

Şarj Gücü
10 W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.