Casper Excalibur E70L.940F-85J0T-W Intel® Core™ i5-9400F / 8 GB Ram / 240 GB SSD + 1TB HDD / Windows 10 / Nvidia GTX 1650 4 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
12 Ayda Öde
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

NVIDIA GeForce GTX ve RTX Ekran Kartları ile En Gerçekçi Oyun Deneyimi

Yenilenmiş GTX ekran kartları bir önceki nesillere göre yaklaşık %30 daha fazla performans sağlarken aynı zaman da daha stabil performans verir. RTX ekran kartları ise muhteşem özellikleri ile oyun keyfinizi bir üst seviyeye taşıyacak.

Maksimum Performans

Intel’in 8.nesil ve 9.nesil işlemcilerinin performans güçleri ile her türlü programın üstesinden gelebilirsiniz. En yoğun performans gerektiren işlemler bile saniyeler alır.

Dayanıklı Güç Ünitesi

500 Watt, 700 Watt ve 850 Watt güç ünitesi opsiyonları sayesinde, Excalibur E700 yeni teknolojilere kolayca adapte olur. Özel havalandırma deliği tasarımı sayesinde 120mm ölçüsündeki fanla beraber maksimum kullanımda bile başarılı bir soğutma sağlar. Güç ünitesi tam kapasitede kullanılırken 80Plus Gold sertifika uyumluluğu sayesinde kapasitenin %85'ten daha fazlası verimli kullanılır ve bu da enerji tasarrufunu sağlar.

Geliştirilmiş Soğutma Sistemi

Sahip olduğu 4 adet kasa fanı sayesinde güçlü işlemci ve grafik kartlarına rağmen, uzun saatler oyun kullanımında yeterli soğutma sistemini sağlar. Ayrıca bu güçlü bilgisayarın soğutulması sırasında sessizliğini korur.

Güçlü ve Göz Alıcı Tasarım

ATX yapıdaki dış tasarımı içindeki yeterli alanı ile istenilen konfigürasyondaki komponentleri rahatlıkla sığdırır. Yandaki cam tasarımı sayesindeki iddialı şıklığını ve performansını dışa yansıtır. Oyuncular, zevkli ortamda oyunlarını saatlerce oynayabilmek için, oyunun moduna göre kasanın 7 renginden birini seçebilir. İstenilirse, sabit renk seçimi ile kalmayıp, renk geçişlerinden oluşan ahenkli seçimle daha da eğlenceli hale gelebilir.

RGB Mouse ve Klavye

Şıklık ve tasarımın bir araya geldiği aksesuarlar da yine renkli seçimleri ile eğlenceye ayak uydurur. Oyun oynarken daha hızlı hareket edilmesini sağlayan mekanik klavye ve 4000DPI' a kadar ayarlanabilir Mouse ergonomik olması ile dikkat çekiyor. 

Aynı Anda Hızlı İşlem

DDR4 son ram teknolojisinin yenilenen 2666MHz hızı sayesinde, 2400 MHz’e göre %11 performans artışı sağlamaktadır. DDR4 teknolojisindeki veri yollarının artışı sayesinde aynı anda oyun oynamak, müzik dinlemek, chat yapmak hala çok hızlı.

SSD ile Oyunlara Hızlı Giriş

HDD’e ilave SSD desteği sayesinde hem hafıza hemde hız performansı bir arada hissedilir. SSD’ye yüklenen bilgiler ve oyunlar çarpmalara karşı daha uzun seneler korunur. SSD’lerin hızı sadece oyuna girerken değil, bilgisayarı açarken, oyunu yüklerken, oyunu oynarken de farkedilir derecede hissedilir. Ayrıca SSD teknolojisi, sessiz çalışması sayesinde ve 960GB’a kadar artan hafızaları nedeni ile de E700’ün vazgeçilmezidir.

Zengin Bağlantılar

Zengin USB portları sayesinde, dosya aktarımları, yüklemeler oldukça hızlı. Aynı zamanda sahip olduğu HDMI, DVI ve VGA gibi port opsiyonları sayesinde farklı ekranlara aktarımlar hem hızlı hem kolay. Opsiyonel Wifi sayesinde 150 Mbps hızında kablosuz bağlantı sağlanırken, kablolu bağlantılarda ise 10/100/1000 Gigabit etherneti oyun yüklemelerinde hızlı ve verimli.

Genel Özellikler

İşletim Sistemi
Windows 10 64-bit
İşlemci Türü
Intel® Core™ i5-9400F
Bellek (RAM)
8 GB DDR4
İşlemci Hızı
2.9GHz, Intel®TurboBoost Teknolojisi ile 4.10 GHz' e kadar

Boyut & Ağırlık

Boy
64.5 cm
Genişlik
59 cm
Kalınlık
31 cm
Ağırlık
13.980 gr

Hafıza

Sabit Disk
240 GB SSD + 1TB HDD

Ekran & Görüntü

Ekran Kartı
Nvidia GTX 1650 4 GB

Bağlantı Arayüzleri

USB 2.0
4 adet
USB 3.1
2 adet
USB 3.0
2 adet
HDMI
2 adet

Bağlantılar

Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Intel® 802.11b/g/n Wi-Fi®
Ethernet Portu
Var

Diğer Özellikler

Display Port
1 adet
Klavye & TouchPad
Excalibur Klavye ve Mouse
Yazılım
Mouse yazılımı

Kutu İçeriği

Güç Adaptörü
Var
Kutu İçeriği
Power kablo,Excalibur Klavye ve Mouse,
Driver CD
Var
Kullanım Kılavuzu
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.