Trust Urban Araç Koltuk Başlığı Tablet Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Tableti Herhangi Bir Araç Koltuk Başlığına Takmanızı Sağlar

Seyahat halindeyken tabletinizden rahatça müzik dinleyebilme, maillerinizi kontrol edebilme, film izleyebilme, oyun oynayabilme ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Bu sayede yolculuk yaparken işlerinizi takip edebilir ya da keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Kılıfla Birlikte Kullanılabilir

Ayarlanabilir yapısı sayesinde sırayla birden fazla tableti hem de kılıfıyla birlikte rahatça takabilirsiniz. Tabletinizi değiştirdiğinizde ya da şarjınız bitip başka bir tableti kullanmak istediğinizde bu özellik hayatınızı kolaylaştıracaktır.

 

Güvenli ve Kolay Montaj İçin Güçlü Kelepçeler

Farklı araçlara kolayca takıp, sökebilmenizi sağlar. Ayrıca yolculuk esnasında yaşanabilecek ani fren ya da kalkışlarda tabletiniz hep güvende olur. Arabadan inerken ya da tabletinizi elinize almak istediğinizde kolayca çıkartabilir ve geri takabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: 11 inç'e kadar olan tüm tabletler ile uyumlu
  • Montaj Şekli: Araç Koltuk Başlığı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?