Trust Nado Bluetooth Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Rahat Tuş Yerleşimi

Zamana karşı yarıştığınız o anlarda ideal tuş takımına sahip olmak büyük avantaj sağlar. Trust klavye tüm beklentilerinizi en hızlı karşılayacak ve rahat tuş basımı sayesinde klavye başında geçirdiğiniz zamanın kalitesi arttıracak.

 

Hafif Yer Tasarruflu Klavye Tasarımı

Bilgisayar masanızın etrafındaki karmaşayı azaltmak istiyorsanız Trust klavye tam size göre. Yer tasarrufu sağlamak için tasarlanmıştır. Size daha rahat hareket edebilecek alan bırakır.

13 Multimedya Fonksiyon Tuşu

Tam ihtiyacınız olduğu gibi mükemmel tasarımlı Trust Nado klavyede eksiklik bulabileceğiniz hiç bir şey olmayacak. Fonksiyon tuşları ile kolay ulaşım imkanları da sizinle. (iPhone ve iPad için 8 Windows fonksiyon tuşu da dahil 13 tuş)

Makas Tipi ve Düşük Profil Yalıtımlı Tuşlar

Parmaklarınızı klavyenin üzerine koyduğunuzda kullanım rahatlığını hissedebilmeniz için mükemmel dizilim ve tuş hissiyatı.

Bluetooth 3.0 ve 10 Metre Kablosuz Erişim Mesafesi

Masa başında olmadan bilgisayarınızı kontrol edebilir, kablo toparlama ya da temizleme gibi zahmetli işlerle uğraşmazsınız. 10 metreye kadar erişim sağlayan Trust klavye ile koltuğunuzdan ya da yatağınızdan bilgisayarınıza ulaşabilme ayrıcalığını yaşayın.

Açma ve Kapatma Düğmesi

Bir kez tanımlama ile ekstra bir vericiye ihtiyaç duymadan Bluetooth’lu cihazınızı bağlayın. İsiniz bittiğinde tek tuş ile kapatmanız yeterli olurken, tekrar ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken yine tek bir tuşa dokunmak.

Özellikler

  • Kablosuz Erişim Alanı: 10 Metre
  • Otomatik Uyku Modu: Evet
  • Batarya: 2 x AAA (Dahildir)
  • Batarya Ömrü: 6 aya kadar
  • Medya Tuşları: Var (iOS: 13, Android: 9, Windows: 8)
  • Ağırlık: 293 gr
  • Uyumluluk: Tablet ve telefonlarla uyumlu
  • Batarya Dahildir

Genel Özellikler

Klavye Tipi
Standart
Aydınlatma
Yok
Bilek Desteği
Yok
Nümerik Tuşlar
Yok
RGB
Yok
Dili
İngilizce Q

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?