Trust Kablosuz Multimedya Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

 

Dokunmatik Pede Sahip Multimedya Klavye

Tek bir ürün ile neleri değiştirebildiğinizi fark edin. Evinizde bulunan USB girişine sahip neredeyse tüm teknolojik ürünleriniz artık çok daha kullanımı rahat halde. Sabah işiniz için bilgisayarınızda; aksam akıllı TV’ niz ve hafta sonları arkadaşlarınızla oyun konsollarınızda kullanın.

 

Kolay ve Hızlı

Sadece masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız ile değil akıllı TV’niz veya oyun konsolunuz ile de yapmak istediğiniz herşey artık çok daha kolay.

 

Kompakt ve Hafif

İhtiyaç duyduğunuz her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz; tasarımıyla da yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz klavyeniz ile artık yaptiğınız iş ve etkinlikler daha eğlenceli hale gelecek.

 

Rahat Yazım İçin Tam Boy Klavye

Parmaklarınızı klavyenin üzerine koyduğunuzda kullanım rahatlığını hissedebilmeniz için mükemmel dizilim ve tuş hissiyatı.

 

10 metre Kablosuz Kullanım Mesafesi

Masa başında olmadan bilgisayarınızı kontrol edebilir, kablo toparlama ya da temizleme gibi zahmetli işlerle uğraşmazsınız. 10 metreye kadar erişim sağlayan Trust klavye ile koltuğunuzdan ya da yatağınızdan bilgisayarınıza ulaşabilme ayrıcalığını yaşayın.

Özellikler

  • Kablosuz Mesafe: 10 Metre
  • Kablosuz Erişim Protokolü: RF 2.4GHz
  • Otomatik Uyku Modu: Var
  • Batarya: 2 x AAA (Dahildir)
  • Batarya Ömrü: 3 Aya Kadar
  • Medya Tuşları: Var
  • Ağırlık: 327 gr
  • Tuş Sayısı: 88

Genel Özellikler

Klavye Tipi
Standart
Aydınlatma
Yok
Bilek Desteği
Yok
Nümerik Tuşlar
Yok
RGB
Yok

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?