KitSounds My Doodles Çocuk Sırt Tablet Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

My Doodles Sırt Çantaları

Baykuş Olivya ve Robot Ati ile gittiğiniz her yere eğlenceyi de yanınızda taşıyor. Tablet, telefon, kitap ve diğer eşyalarınızı taşırken sırt çantalarınızın ilgi çekici tasarımı size renkli dünyaların kapısını da açacak.

 

Eğlenceli Karakter Tasarımı

Gittiğiniz her yere eğlenceli tasarıma sahip Baykuş Olivya ve Robot Ati sırt çantalarınızla elektronik eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Seyahatlerinizde, ziyarette eğlenceli karakterinizi yansıtabilirsiniz.

 

Ekstra Bölme

Kumaş ön bölmesi telefon ve kulaklık gibi eşyalarınızı kolaylıkla bulmanız için ve iç tarafta bulunan 20 santimlik bölme tabletinizi güvenli bir şekilde taşımanız için tasarlandı.

 

Size Uyması İçin Tasarlandı

Ayarlanabilir kollarıyla ister sırtınıza ister omzunuza asın, My Doodles eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde taşıdığınızdan emin olur. Ayrıca elinizde de rahatlıkla taşımanız için avuç içine uyumlu klasik tutacağı sizin için tasarlandı.

My Doodles Hakkında

My Doodles’ta günlük yaşamda kullanılan eşyaları daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçladık ve bu yüzden farklı, arkadaş canlısı karakterler yaratarak hayal gücümüzü serbest bıraktık. Size maceralarınızda ve günlük yaşamınızda arkadaş olması için My Doodles’ı tasarladık.

Özellikler

  • Kolayca taşınabilir
  • Ayarlanabilir kollar
  • Tablet koymak için iç cep
  • Cep telefonu, kulaklık için tasarlanmış ön esnek cep
  • Eğlenceli karakter tasarımı
  • %100 polyester ve silinebilir

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.