KitSound Dragon Tablet Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Unicorn Tablet Kılıfı İle Tanışın

İster televizyon izlerken ister müzik dinlerken veya online oyun oynarken tabletiniz eğlencelerle dolu bir dünyayı size getirir. Dragon karakterli tablet kılıfınız tabletinizi en rahat şekilde kullanmanızı sağlar.

 

Eğlenceli Karakter Tasarımı

Dragon karakterli tablet kılıfınız hep sizin yanınızda.

 

Tam Koruma

Kılıfın yumuşak kapağı tabletinizi darbelere ve çiziklere karşı korurken lastik şerit içeride güvenli bir şekilde kalmasını sağlar. Kolay temizlenebilir yüzeyi ile her zaman parlak ve gösterişlidir.

Özellikler

15 veya 20 cm’lik tüm tabletler için uygundur

Genel Özellikler

Malzeme Türü
Deri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Özellikleri
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?