SBS Slide Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konforlu

Temiz ses, derin bas ve pasif gürültü önleme özelliğine sahiptir. Bu kulaklıklarla dikkatiniz dağılmadan en sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceksiniz. Dinleyicileri dış dünyadan mükemmel bir şekilde izole ederken, başlıkları son derece yumuşaktır. 

Rahatlık

Sol kulaklık, müziğinizi yönetmenize, ses seviyesini ayarlamanıza veya çağrıları basit bir hareketle yanıtlamanıza olanak tanıyan kullanışlı bir Slayt Kontrolü paneline sahiptir. Kulaklıklar ayrıca 3.5 mm jak girişleriyle donatılmıştır, kablolu bir kulaklığa dönüştürebilirsiniz. Manyetik kapak, kulaklıklarınızı ve aksesuarlarınızı saklamak için de kullanılabilir.

Özellikler

  • Retro tasarım
  • Gürültü yalıtımı
  • 5 saate kadar konuşma
  • 6 saate kadar müzik
  • Kafa bandı ve yastıklı kulaklıklar
  • Jack Konektörü 3.5 mm + Bluetooth
  • Başlat / bitiş düğmesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?