SBS BT500 Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

SBS Bluetooth Kulaklık

SBS Marka manyetik koşucu bluetooth kulaklıklar son derece hafif ve oldukça rahattır. Kauçuk kancaları kullanıcının kulağının şekline mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Mıknatıslı Yapı

Her bir kulaklığın mıknatısı sayesinde  boynunuzun etrafında rahatlıkla tutabilir ve onları kaybetme riskini en aza indirebilirsiniz. Ayrıca, kablosuz kulaklıkların her zaman erişilebilmesi için üzerinde bir cevap / bitiş ve ses kontrolü düğmesi bulunur.

Özellikler

  • Bluetooth: v4.2 + EDR
  • Arama süresi: yaklaşık 4 saat
  • Bekleme süresi: 110 saate kadar
  • Cevaplama / Bitirme düğmesi ve ses kontrolü
  • Şarj kablosu dahildir
  • Dahili mıknatıslar
  • Ağırlık: 16.4 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?