SBS Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
50TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

50TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Müzikleriniz Her Zaman Yanınızda

En sevdiğiniz müziğinizi nerede olursanız olun arkadaşlarınızla beraber dinlemenizi sağlar. SBS bluetooth hoparlörünüz kablosuz teknolojiyle akıllı telefonunuza bağlanabilen kompakt bir hoparlördür.

 

Kolay Kullanım

Bluetooth hoparlörünüz bir Micro USB bağlantı noktası ve 3.5 mm'lik bir jack konektörüyle donatılmıştır. Güzel ve şık tasarımıyla kolay taşınabilir olmasıyla istediğiniz her yere götürebilirsiniz ve müziklerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Pil: 300 mAh (dahil)
  • Bağlantı yarıçapı: 10 m
  • 3.5 mm kablo jakı dahildir
  • Şarj kablosu dahildir
  • Boyutlar: 83 x 68 x 32 mm

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Diğer Özellikler

Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık
Yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?