Logitech MX Sound Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Çok Yönlü Uyumluluk

İki adede kadar Bluetooth cihazıyla eşleştirebilir veya 3.5 mm giriş ile bir cihaza bağlanabilirsiniz. Logitech Easy Switch teknolojisi ses kaynakları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Birindeki sesi durdurun ve diğerindekini oynatın.

 

Yüksek Kaliteli Ses

24 Watt Maksimum (12 Watt RMS) gücü ve üst seviye sürücüleri ve bas aralığını genişleten benzersiz tasarıma sahip bağlantı tüpleriyle, hoparlörler sanatçının istediği sesi doğru bir şekilde üreten dengeli sesler sunar. 10 derece arkaya yatma imkânı, dinleyiciye optimum ses deneyimi için mükemmel bir pozisyon sağlar.

 

Sezgisel Denetimler

Ses seviyesini ayarlayın ve Bluetooth cihazlarını, hoparlörün ön tarafında bulunan harekete duyarlı, arkadan aydınlatmalı denetimlere hafifçe dokunarak eşleyin. Güç tasarrufu için 20 dakika hareketsizlik durumunda bekleme modu devreye girer.

 

Üstün Tecrübe

Şık bir şekilde hazırlanan hoparlörler, gümüş aksan halkaları, harekete duyarlı arkadan aydınlatmalı denetimler ve üst sınıf bez kaplama içerir. Craft ve MX Master 2S gibi diğer Logitech birinci sınıf masaüstü aksesuarlarını tamamlamak için tasarlanmıştır.

Özellikler

Sistem Gereksinmleri

  • Bluetooth özellikli cihazlarla ve 3.5mm girişi olan herhangi bir cihazla çalışır
  • Cihazlar: Televizyon, Bilgisayar, Akıllı telefon, Tablet bilgisayar, Müzik oynatıcı
Teknik Özellikler
  • Toplam Watt (Maksimum): 24 W
  • Toplam Watt (RMS): 12W
  • Bluetooth Sürüm: 4.1
  • Güvenilir 25 metrelik kablosuz bağlantı mesafesi
  • 3.5 mm Girişi: 2
  • Kulaklık Girişi: 1
  • Bluetooth eşleştirme ve sağ hoparlörün önünde yer alan ses denetimleri

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.