Huawei FreeBuds 3i Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Aktif Gürültü Önleme

HUAWEI FreeBuds 3i sizin için aktif gürültü önleme ve üstün arama kalitesi sunar. Sezgisel dokunma kontrolü ile müziğin keyfini daha kolay çıkarabilirsiniz. 

Gününüzü Müzikle Doldurun

Tek bir şarj ile 3.5 saate kadar dinleme keyfi sunarken, şarj kutusu ise dolu olması durumunda, 14 saate kadar batarya ömrü sunar.
Veriler Huawei laboratuvarlarının test sonuçlarına dayanmaktadır. Ses seviyesi, AAC modu, gerçek pil ömrü, çevresel etkenler, ürün özellikleri ve kullanım alışkanlıklarından etkilenir.

Gürültüden Arınmış, Keyif Dolu Anlar

HUAWEI FreeBuds 3i, gürültü seviyesini 32dB'e kadar düşürerek ideal bir dinleme ortamı yaratır. Yüksek kaliteli müzik dinlerken ya da ve sevdiğiniz filmi kulaklıkla dinlerken, anın tadını çıkarmanızı sağlar.
Veriler Huawei Laboratuvarlarında test edilmiştir.

Bırakın Dünya Sesinizi Duysun

HUAWEI FreeBuds 3i, çevresel gürültülerden kaçınırken sesinizi doğru bir şekilde aktarmak için dışarıya bakan iki mikrofonla birlikte gelir ve içe doğru üçüncü bir mikrofon, arama kalitesini daha da artırmak için kulaklarınızdaki sesi alır. Söylemek istediklerinizin, gürültüde kaybolmasına izin vermez.

Küçük Boy, Güçlü Ses

HUAWEI FreeBuds 3i'nin gerçek ve dengeli ses sunmak için özenle ayarlanmış yüksek hassasiyetli diyaframı ve güçlü bas veren 10 mm büyük dinamik sürücüleri ile kulaklarınızdaki her sesin netliğini hissetmenizi sağlar.

Eşleştirin ve Dinlemeye Başlayın

Şarj kutusu açılırken, otomatik bir pop-up penceresi açılır, HUAWEI FreeBuds 3i ile cihazınız eşleştikten sonra keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Eşleştirme sırasında sarj seviyesi kolaylıkla görülebilir.
Pop-up pencere yalnızca EMUI10 veya üzeri Huawei akıllı telefonlara uyum sağlar.

Dokunmalarınızı Tanır

Kulaklıklar çıkarıldığında çalma duraklar ve tekrar takıldığında ise çalmaya devam eder. HUAWEI FreeBuds 3i her hareketinizle senkronize olur.
Wearing Detection EMUI10.0.1 veya üstü ile Huawei akıllı telefonlara uyum sağlar.

Özellikler

Yükseklik: 41.8 mm
Genişlik: 23.7 mm
Derinlik: 19.8 mm
Ağırlık: 5.5gr(Tek bir kulaklığın ağırlığı)
Bluetooth: v5.0
Pil Türü: Lityum-ion Polimer 37 mAh
Bekleme Süresi: 24 Saate Kadar
Konuşma Süresi: 2.5 Saate Kadar
Şarj Kablosu: Type C
Şarj Bağlantısı: Type C
Cihaz(Kulaklık): Var
Yedek Kulaklık Silikonu: Var
Garanti Belgesi: Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu: Var

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantılar

Bluetooth
v5.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?