Hometech HT40 BT Nostaljik Radyolu Kablosuz Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Bir Radyodan Fazlası

Hometech Nostaljik Radyo ile FM/AM bant desteğinin yanında kablosuz bağlantısı ile bluetooth özellikli tüm cihazlarınıza bağlanabilir, güçlü ses çıkışı ile kablosuz hoparlör olarak kullanabilirsiniz.

Müzik Her Yerde

Dahili 1200 mAh pili ile kabloya ihtiyaç duymadan Hometech nostaljik radyonuzu herhangi bir güç kaynağına bağlı olmadan istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dahili bataryası dışında AC 220V ve pil ile de kullanabilirsiniz.

Akıllı Müzik Kutusu

TF Kart, USB ve AUX girişleri ile MP3 formatında olan müzikleri çalabilir. Kumandası sayesinde de bu modlarda müzik geçişlerini yapabilirsiniz, şarkıları ileri/geri sarabilir ve ses yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Tasarım

Ahşap kasası ve vintage tasarımı ile evinizde, işyerinizde çok işlevli bir aksesuar olarak kullanabilir, sevdiklerinize bu işlevsel ürünü hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?