Classic Phono TT10 Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK
50TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

50TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

 

Plaklarınızı Sorunsuz Şekilde Dinleyin

Efsanevi Lenco markasının ev kullanıcıları için özel olarak yarattığı Classic Phono'dan yepyeni bir ürün daha. Retro tarzı yüksek kalitede sesin tadını çıkarabileceğiniz taşınabilir, deri kaplı çanta pikap. TT10 Gerek arşivdeki plaklarınızı, gerekse de yeni nesil plakları Classic Phono TT10 modeli ile dilediğiniz şekilde, herhangi bir başka sisteme gerek kalmadan entegre hoparlörleri sayesinde dinleyebilir, isterseniz kulaklık girişi sayesinden kulaklığınız ile size özel bir şekilde müziğin en özel şeklini ruhunuzda hissedebilirsiniz.

 

Zengin Donanım

Üzerinde iki adet net ses veren hoparlör bulunmaktadır. Ayrıca yine bu hoparlörlerden AUX girişi sayesinde başka bir kaynaktan da ses alınabilir. Harici ses sistemine bağlayabilmek için RCA çıkışı mevcuttur. Kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlar. Yarı otomatik mekanizma, seramik kartuşa sahiptir. 33/45/78 devir seçenekleri ile eski taş plaklara kadar çalabilme özelliğine sahiptir.

Özellikler

  • Hızları: 33/45/78
  • Güç Kaynağı: AC 230 V, 50 Hz
  • Güç Tüketimi Max: 8 W
  • Kutu içeriği: Kullanım kılavuzu, güç kablosu
  • Kayışlı Belt Drive Pikap
  • Retro deri kaplı çanta pikap
  • Yüksek kalitede net ses veren stereo hoparlörler
  • Taşınabilir
  • Seramik Kartuş
  • Yarı Otomatik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?