05301132013

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Size Özel Numaralar Turkcell’de!

Turkcell.com.tr üzerinden özel numara alma işlemi nedir?
 • Turkcell.com.tr ’den özel numara almak için dilerseniz Turkcell GSM ve şifreniz ile siteye giriş yapabilir, dilerseniz giriş yapmadan devam et seçeneği ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Alışverişinize başlamak için ana sayfada "Ürün ve Hizmetler”, Cihazlar" menüsünde "Aksesuarlar" seçeneğine tıklayabilir ve açılan sayfadan istediğiniz hattı seçerek, kredi kartınızla tek çekimli ödeme yaparak hattınızı satın alabilirsiniz. 
Özel numara açılış sürecim nasıl ilerleyecek?
 • Kurye üzerinden numara dağıtım işlemi gerçekleşmektedir. Abonelik sözleşmesi doldurulması için Turkcell çağrı merkezinden telefon ile arama gerçekleşecektir. Sözleşmedeki bilgilerin alınmasının ardından kurye firması tarafından teslimat gerçeklemektedir. Teslimatın ardından Turkcell tarafından numara aktiflenecektir.  Adresinize ziyaret esnasında ve 532 aramasında istediğiniz paket bilgisi sorulacak ve seçtiğiniz paket ile hattınız açılacaktır.
Özel numara almak için hangi evraklara ihtiyacım var?
 • Kuryemiz sizi adresinizde ziyaret ettiğinde lütfen aşağıdaki iki evrağı hazır bulundurunuz.
 • Kimlik alternatifleri (nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi veya TC kimlik numaralı pasaport veya baro kimliği) Kurye sizi ziyaret ettiğinde, başvuru esnasında kullandığınız kimlik ile işlem yapılması gerekmektedir.
 • Son 2 aydan birine ait sabit evrak (fatura, kredi kartı ekstresi veya ikametgah belgesi) Muhtar veya nüfus müdürlüğünden alınan ikametgah belgesinin aslı geçerlidir, e-devlet üzerinden alınan ikametgah belgesi bu başvuruda geçerli değildir.
 • ( Sosyal Destek kapsamında iseniz faturaları hatlar için %25 indirim faydanız bulunmaktadır. Bu faydadan yararlanabilmek için kurye gelmeden, engelli raporu veya kimliği / şehit yakını kimliği / Gazi kimliğinizi hazır ediniz. Bunun ile birlikte kuryemiz ilgili evrakı aldığına dair rıza belgesi imzalatacaktır. Bu belge imzalanmaz ise indirim ve faydadan yararlanamayacaksınız. )
 • Hangi ödeme tipinde özel numara alabilirim
 • Turkcell yeni numara talebi sadece faturalı olarak yapılabilir.
Benim yerime bir yakınım özel numara talebinde bulunabilir mi?
 • Başvuruları yalnızca kimlik ve sabit evrak göstererek talep sahibi yapabilir. Bir başkası sizin yerinize başvuru yapamaz.
Siparişimin faturası e-posta ile gönderilir mi?
 • Evet, gönderilir. Fiziksel olarak fatura gönderilmez. 
Özel numara aldığımda ek fayda kazanır mıyım? 
 • Tarifenize ek olarak, 4 ay boyunca geçerli aylık 2GB internet hediyesi de kazanırsınız. Bu fayda sadece turkcell.com.tr üzerinden alınan numaralar için geçerlidir.
 • Sık Sorulan Sorular için tıklayınız.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?