Xiaomi Mi Selfie Çubuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Tasarım

270 derece dönebilir kafa tasarımı ile mükemmel görüş açıları sağlar. Kimseye ihtiyacınız olmadan en iyi fotoğraf ve video çekimlerinize imkan sağlar. Dayanıklı alüminyum alaşım malzemeden üretilmiştir.

Uyumluluk

IOS 5.0 ve üzeri, Android 4.2.2 ve üzeri cep telefonlarına uyumludur. 70 cm ye kadar uzatılabilir uzunluk. 3.5 mm jak ile telefona bağlanır ve tutamaç üzerindeki deklanşör tuşu ile kumanda edilir.

Özellikler

  • Kapalı Uzunluk: 25 cm
  • Açık Uzunluk: 72 cm
  • Ağırlık: 150 gr
  • 270 derece hareket kabiliyeti

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?