Ugreen Sporcu Kol Bandı (5.5 inç)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkin ve Güvenli Kullanım

Ugreen Spor Koşu Bandı Telefon Kılıfı yumuşak ve suya dayanıklı yapısı ile egzersiz yaparken mobil cihazınızı takmanız için tasarlanmıştır. Dayanıklı tasarımı sayesinde koşu, bisiklet, yoga, yürüyüş gibi aktivitelerinizde suya ve terlemeye karşı cihazınızı korur. Yüksek dokunma hassasiyeti ile koruyucu ekran kapağı üzerinden aramaları kolayca cevaplayın, çalma listenizi yönetin veya telefonu çıkarmadan kronometrenizi etkinleştirin.

Yağmurdan Korkmanıza Gerek Yok

Yüksek kaliteli su geçirmez malzeme (Lycra ile Neopren) ile, ter ve yağmuru etkili bir şekilde önleyebilir, değerli eşyalarınızın ıslak kalmasını önleyebilirsiniz.

Özellikler

Boyutlar : 5.5 inç

Paket İçeriği

1 x Ugreen 5 inç Spor Koşu Bandı Telefon Kılıfı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?