Ugreen Elastik Düzenleyici Pano (Büyük Boy)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pratik ve fonksiyonel

Ugreen Elastik Düzenleyici Pano ile şarj aleti kablolarınızı, şarj aletlerinizi, powerbank ve benzeri eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Dayanıklı elastik bantları sayesinde toparlamak çok kolay olduğu gibi arka tarafında bulunan fermuarlı cepte tablet veya telefon gibi taşınabilir cihazlarınızı saklayabilirsiniz.

Her Şey Bir Arada

Ugreen elastik düzenleyici pano ile dağınıklığa son verirsiniz, farklı ölçülerdeki aralıkları kullanarak büyük küçük bir çok aksesuar ve eşyanızı bir arada tutabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Boyutlar: 215 x 304 mm

Paket İçeriği

1 x Ugreen Elastik Düzenleyici Pano

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?