Trust GXT252 Emita Streaming Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

Streaming Mikrofon

Yalnızca bilgisayarınızın mikrofonuyla bir sonraki büyük YouTube veya Twitch yayınlayıcısı olamazsınız. GXT252 Emita USB Streaming Mikrofon tüm seslerinizi dünyanın duyması için mükemmel şekilde yakalayacaktır. Akışlarınızı, podcast'lerinizi, seslendirmelerinizi ve akustik müziğinizi doğru bir şekilde yakalamak için tripod standı ve yüksek hassasiyetli kardioid kayıt düzeni ile birlikte gelir.

Spot Işığında Eğlence

Eğlenceli tasarımın yanı sıra, Trust Gaming’in Emita mikrofonu sıcak, zengin ve net bir ses üretimi sunar. Akustik enstrümanların yanı sıra vokalleri de yakalar. Emita mikrofonunu Twitch, YouTube veya seçtiğiniz herhangi bir platformla kullanım için mükemmel bir hale getirir.

Odaklanın

Kardioid kayıt modeli, minimum arka plan gürültüsüyle yüksek hassasiyetli, zengin ses kaydetmeyi mümkün kılar. Odaklanmış sesleri, tam olarak istediğiniz şekilde kaydetmenize olanak sağlar. Sadece 1.8m USB kablosunu bağladığınızda mikrofon anında herhangi bir PC ve dizüstü bilgisayarda çalışacaktır.

Her Şey Kontrol Altında

Açıyı ayarlayın ve tüm izleyicileriniz için mükemmel bir yayın akışına başlayın.

Özellikler

  • Frekans Aralığı: 18Hz – 21.000Hz
  • Ses Basınç Seviyesi: 135 dB
  • Gürültü Azaltma: Evet
  • Bağlantı Tipi: Kablolu (USB)
  • Uyumluluk: USB portuna sahip PC ve USB
  • Kablo Uzunluğu: 160 cm
  • Kutu İçeriği: Taşıma çantası, Mikrofon, USB kablosu, Ses filtreleri, Shockmount, Masa standı, Kullanım kılavuzu

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?