SBS Akıllı Mutfak Tartısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Yiyeceklerinizin Ağırlığını ve Diyetinizi Takip Edin

SBS dijital mutfak tartısı, yalnızca yiyeceklerinizin ağırlığını ölçen akıllı bir teraziden öte kalori alımınızı ve diyetinizin içerdiği karbonhidrat, protein ve yağ miktarını ölçer. SBS dijital mutfak tartısı, SBS tarafından geliştirilen Go Life uygulamasını Apple'ın iOS cihazları için App Store'da ve Android cihazlar için Google Playden indirebilirsiniz. Ücretsiz Go Life uygulamasıyla birlikte akıllı tartınızı kullanmaya başlayın.

 

GO Life Uygulaması

SBS tarafından geliştirilen uygulamayı kullanmak son derece kolaydır Go Life uygulamasını indirdikten sonra, yalnızca dijital tartınız açarak uygulamayı tartınız ile bağlamak için talimatları takip etmeniz yeterlidir. Ardından kontrol ekranını açmanız gerekir. Şimdi en sevdiğiniz yiyeceklerin besin içeriğini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumlu Ağırlık: 3gr-5kg arası
  • Uygulama: Go Life uygulaması iOS'un 8.0 sürümü ve sonraki sürümleri ile uyumlu, Android’in 4.3 sürümünde ve sonraki sürümleri ile uyumludur
  • Ağırlıklar için entegre dijital ekran
  • Kalori, karbonhidratlar (şekerler dahil), proteinler, yağlar ölçümü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?