Outliers Çizgili Akıllı Not Defteri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Dijitalleşen Not Defteri

Outliers Notebook not alma tecrübenize kolaylık ve yenilik getirmek için tasarlandı. Outliers Notebook'un her sayfası, sayfa numarasını belirten özel bir QR code içeriyor. Outliers uygulaması bu QR Code’ları okuyarak taratılan sayfaların sayfa numarasını algılıyor ve uygulama içerisinde doğru sayfa sırasında notlarınızı otomatik olarak sıralıyor.

 

Notlarınızı Paylaşın

Outliers Notebook, ücretsiz iOS - Android uygulamaları ile birlikte kullanılıyor. Defterle tamamen entegre çalışan uygulama sayesinde notlarınızı saniyeler içerisinde dijital ortama aktarabilir, saklayabilir, paylaşabilir, bulut servislerine gönderebilirsiniz. Ayrıca etiketleme özelliğiyle sayfalarınızı anahtar kelimelerle etiketleyerek aradığınız içeriğe kolayca erişebilirsiniz.

 

Mikrodalgada Silin ve Tekrar Kullanın

Outliers Notebook ısıya dayanıklı ve mikrodalga fırına karşı güvenli olarak üretildi. Defterinizle birlikte gelen özel Outliers Kalemi ile aldığınız notları, telefonunuza aktardıktan sonra defterinizi 80 saniye içinde mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesini kullanarak silebilir, yeni defterinize başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Boyutlar: 22 cm x 15 cm
  • Sayfa Sayısı: 224 sayfa
  • 80 gsm, asit içermeyen, üstün kaliteli kağıt
  • Manyetik Kapak
  • 12 Aylık Planlayıcı
  • Isıya Dayanıklı
  • Mikrodalga fırında silinebilir

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.