Happy Monkey İnteraktif Parmak Maymun

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İnteraktif Tasarım

Dokunmaya, harekete ve seslere tepki veren mutlu maymunlar. Onlarla ilgilenmek çok eğlenceli. Onları sev, onları salla sana karşılık versinler. Etraflarındaki dev dünyayı keşfetmelerine yardımcı ol.

Sevimli Arkadaşlar

Dik tutun veya baş aşağı tutun hepsinden hoşlanacaklardır. Alkışlayın, öpücük atın hepsini anlayıp size tepki versin. Yorulduğunda yatırın uyusun. Yeni arkadaşınızla güzel vakit geçirin.

Başını Okşayın   

Parmak maymununuzu sevgiyle hassasça okşayın, sevginizi hissedip hemen karşılık verecekler. Sevimli yumuşak mutlu mırıltılarından göz kırpıştırmalarına kadar, sevgiyi hissettiklerini göreceksiniz.

Öpücük Atın

Parmak maymununuza öpücük atın ve o da sevimli sesler çıkararak size öpücük atacak. (Üfleyin)

Uyuyana Kadar Sallayın

Parmak maymunlar büyümek için uykuya ihtiyaç duyarlar. Ellerinizin arasında onları uyuyana kadar sallayıp uyutabilirsiniz. Uykuya dalarken çok tatlı uyku sesleri çıkartırlar.

Onları Tutunabilecekleri Bir Yere Koyun   

Parmak maymunlar bir şeye sarılmayı ve tutunmayı çok severler. Parmaklarınıza, defterinizin kenarına veya kaleminizin ucuna tutturun. Size yakın olduklarında kendilerini güvende hissederler.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?