E2M YTB-01 Youtuber Masa Üstü Mikrofon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özgürlüğün Keyfini Çıkartın

Kompakt ve hafif tasarımı ile istediğiniz yerde mikrofonunuzu kullanabileceksiniz. Elleriniz size kalacak özgürlüğün tadına varacaksınız. Canlı yayın, online eğitim, konferans ve nerede ihtiyacınız varsa orada yanınızda.

Kompakt ve Hafif Tasarım

Katlanabilir ayakları ile yer tutmaz, kolay taşınır. Kaydırmaz silikon ayakları ile sağlam bir duruş sağlar. Bir çok mikrofon modeli ile uyumludur. Oynar mikrofon klipsi ile mikrofon pozisyonu istenildiği şekilde ayarlanabilir.

Sesinizi Herkes Duysun

Sesinizi duyurmaktan çekinmeyin. Performansınız herkesi şaşırtacak…

Kutu İçeriği

1 adet mikrofon standı.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?