Foreo Luna Go Normal Ciltler için Kompakt Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Normal Ciltler

LUNA Go yoğun yaşam tarzınıza göre geliştirilmiş mükemmel bir cilt bakımı cihazıdır. Hafif tasarımı ve T-Sonic™ teknolojisi sâyesinde her gittiğiniz yerde pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.

Piril Piril Bir Cilde Giden Yol Buradan Başlıyor

Makyaj pamuğu büyüklüğünde ve taşınabilir cilt bakımı yeniliği olan LUNA Go, T-Sonic™ temizleme ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri birleştiriyor. Bu kompakt ve hafıf yüz temizleme cihazı akneleri ve yaşlanma belirtilerini gidermekte her yerde ver her zaman size yardımcı olacak.

Hareket Halindeyken De T-Sonic Sistemli Temizleme

Yumuşak silikon temas noktalarından aktarılan T-Sonic™ darbeler kir ve yağın %99,5'unun yanısıra tıkanmış gözeneklere sebep olan makyaj kalıntısı ve ölü cilt hücrelerini giderir. Cildiniz, sevdiğiniz cilt bakımı ürünleri kullanmak için güzelce arınmış ve temizlenmiş kalır.

Yaşlanmayı Geciktiren Çözüm Avucunuzun İçinde

Anti-aging moduna sahip olan LUNA Go, yüzünüzdeki çizgilerin belirginliğini azaltır, kırışıklara eğilimli olan bölgelere verdiği düşük frekanslı titreşimler ile cildinize masaj yaparak daha sıkı ve elastik hale getirir.

Özellikler

 • Dakikada 8.000 T-Sonic™ (deri altı sonik) titreşim uygular. Cildinizde nazik ancak etkili ve derinlemesine bir temizlik sağlar.
 • Yüz boyunca kayan yuvarlatılmış silikon dokunma noktaları günlük kullanım için uygundur ve nazik dokunuşlar sunar.
 • Düşük frekanslı titreşimler, kırışıklığa eğilimli alanlara masaj yaparak cildin görünümünü pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. Bu sayede zamana meydana okursunuz.
 • Çabuk kuruyan ve bakteri birikimine dayanıklı gözeneksiz silikondan üretilmiştir. Standart kıl fırçalara göre 35 kat daha hijyeniktir.
 • Tam şarjdayken 60 kez kullanım imkanı ile uzun seyahatlerinizde de daima yanınızda.
 • Tamamen su geçirmezdir. 
 • Fırça kafalarının değiştirilmesine ihtiyaç duymaz. 2 yıl sınırlı garantiye sahiptir.

Ürün Kullanımı

 • Her zaman kullandığınız temizleyicinizi yüzünüze sürün. LUNA Go'yu ıslatın ve temizlik modunu çalıştırın.
 • LUNA Go'nun temizlik yüzeyini dairesel hareketlerle yüzünüzde 1 dakika boyunca gezdirin.
 • Yüzünüzü durulayın ve kurulayın. Eğer isterseniz kulandığınız diğer cilt bakım ürünülerini uygulayın.
 • LUNA Go'nun yaşlanmayı geciktirici modunu çalıştırın. Yaşlanmayı geciktirici yüzeyi kırışıklığa meyilli bölgelerde toplam 1 dakika boyunca bastırın.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?