SBS Sporcu Güvenlik Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akşam Sporlarınızı Güvenlenle Yapın

SBS ayakkabı güvenlik ışığınızla akşam açık alanda yapmış olduğunuz sporlarda güvenliğinizi arttırmak adına tasarlanmıştır.

 

Güvenli Koşular ve Yürüyüşler

Güvenlik ışığınız ile akşam koşularınızı ya da yürüyüşlerinizi güvenli bir şekilde yapın. Böylece yoldaki sürücüler sizi görürler ve tatsız kazaların önüne geçmiş olursunuz. İki farklı aydınlatma türüne sahip olan güvenlik ışığınız; sabit yanan ve yanıp sönen ışıkla birlikte 100 saate kadar kullanım süresini sizlere sunuyor.

Özellikler

  • Yanıp sönen ışık modu 100 saate kadar
  • Sabit ışık modu 70 saate kadar
  • Akşam yapılan spor aktiviteleri için

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.