Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK
75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

75 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

ECO Enerji Tasarrufu

De’Longhi kahve makinesi otomatik kapanma özelliği ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Demleme işlemi tamamlanınca makine otomatik olarak kapanır. Bu süre 40 dakikadır. Bu özellik arttırılmış güvenlik için de faydalıdır. De’Longhi kahve makinelerinde bulunan damlatma önleyici sistem sayesinde kahve karafını istediğiniz zaman yerinden çıkarabilirsiniz. Ürünün yan tarafında bulunan su seviyesi göstergesi sayesinde cihazınızın su seviyesini takip edebilir ve cihazınız suyu bitmeden su doldurabilirsiniz.

Isıtıcı Taban

Ürünün tabanının ısıtıcı özelliği ile demlenen kahvenin hazır bir şekilde soğumadan beklemesi sağlanmaktadır. Kahveniz daima sıcak ve servise hazır olur.

Kolay Temizleme

Delonghi filtre kahve makinesi kolay yıkanma özelliği sayesinde bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Bu özelliği ile makine kirli bulaşık derdinize de çözüm olacaktır. Cihazda bulunan damlatma engelleyici ile cihazınızı kirlenmeden kullanabilir ve istediğiniz anda kahve karafını sorunsuz bir şekilde yerinden çıkarabilirsiniz. Karaf ve filtrenin sepetlerinin kolay bir şekilde çıkarılabilmesi temizliği de kolaylaştırmaktadır.

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Son kullanımdan 40 dakika sonra otomatik kapanır. Cihaz kahve hazır olduğunda sesli ikaz ile kahve bekleme sorununu sona erdirmiştir. Sesli ikaz sistemi ile kahvenizin hazır olduğunu belirten cihaz, sesli ikazdan sonra kahvenizi hazır bir şekilde tutmaktadır. Ürün geniş haznesi sayesinde 10 fincana kadar kahve sunmaktadır. Bu özelliği ile kalabalık mekanlar için de ideal bir ürün haline gelmektedir. 10 fincan kahvenin tamamında aynı lezzeti almak mümkündür.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.
Kapat
Yardım ister misiniz?