Çocuğunuzun Nerede Olduğunu Merak mı ediyorsunuz? 

Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu ile birlikte edineceğiniz uygulama sayesinde çocuğunuzu an be an takip edebilir, kimlerin onunla iletişim kuracağına karar verebilir, belirlediğiniz alan dışına çıktığında ise mesaj alabilirsiniz.

Çocuğunuz Henüz Çok Küçük ve Telefon Kullanmasını İstemiyor Musunuz? 

Bu akıllı teknolojinin getirmiş olduğu faydalara inanamayacaksınız! Wiky size çocuğunuzun sağlık durumunu takip etme fırsatı da sunuyor. Bu sayede çocuğunuzun hangi güzergâhları kullandığını, ne kadar yürüdüğünü, kaç adım attığını rapor eder ve siz de böylece onu daha fazla aktivite için motive edebilirsiniz.

Güvenli

Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu ile "çocuğumun başına bir iş gelirse bana nasıl ulaşacak?" endişesine son verilir. Şimdi Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu ile çocuğunuzun güvende olduğundan %100 emin olabilirsiniz. Üstelik sizin belirlediğiniz kişiler dışında çocuğunuzu kimse arayamaz veya çocuğunuz bu kişilerden başkası ile görüşemez.

Acil Durum

Çocuğunuz kolundan Wiky akıllı telefonunu çıkardığında uyarı mesajı alırsınız. Herhangi bir acil durumda çocuğunuz SOS tuşuna basarak sizi ve daha önceden belirlediğiniz tüm diğer kişilere konum ve sesli mesaj gönderebilir.

Teknik Özellikleri

 • 10 Adet telefon numarası kaydedilebilir. Bu telefon numaraları Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonunu arayabilir. 2 yönlü konuşma uygulanır.
 • Kolay Hat Girişi: Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu üzerinde kolay hat girişi bulunduruyor. Kart yuvası sadece micro sim kart için uyumludur.
 • Bas Konuş Özelliği: Çocuğunuz bas konuş özelliği sayesinde, tuşa basılı tutarak size sesli mesaj gönderebilir.
 • SOS Butonu: Acil bir durum karşısında SOS tuşuna basılı tutarak size ve belirlediğiniz kişilere konum ve sesli mesaj gönderir.

Merak Edilenler

Çocuğum Nerede?

 • Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu İle Tüm Korkularınız Sona Erecek ve Artık Huzur İçinde Çocuğunuzdan Haber Alabileceksiniz.

SOS Alarmı

 • Acil Durumda, Çocuğunuzun SOS Tuşuna Basmasıyla Size ve Daha Önceden Belirlediğiniz Kişilere Konum ve Sesli Mesaj Gönderecektir.

Rehber Belirleme

 • Wiky Watch İçin İndirilen Uygulama Üzerinden 10 Kişi Tanımlanabiliyor. En Önemlisi de Bu Belirlediğiniz 10 Kişi Dışında Çocuğunuz Başka Kişiler İle Görüşme Yapamıyor.

Hızlı Arama

 • Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu İle "Çocuğumun Başına Bir İş Gelirse Bana Nasıl Ulaşacak?" Endişesine Son Verilir.

Saat Çıkarıldı Alarmı

 • Çocuğunuz Kolundan Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu Çıkarttığında 3 Dakika İçerisinde Geri Takmadığı Takdirde, Üzerinde Bulunan Sensör Sayesinde Uyarı Mesajı Alırsınız.

Uzaktan Kapatma

 • APP’den Uzaktan Kapatmak İçin OFF Tuşuna Basılabilir ve Kartsız Kapatılır.

16 Aralık 2016 itibarıyla WIKY AKILLI ÇOCUK SAATİ modeli ile içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır.

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Bireysel Aksesuar Kampanyası

Bireysel Aksesuar Kampanyası


En yeni aksesuar modellerine, size özel tekliflerle sahip olabilirsiniz!

İncele

Sayfayı kaydırın